Profili i Dealer

Felbermayr

Felbermayr


Herr Herbert Felbermayr

Kremsstraße 16
4553 Schlierbach

Austri


numrin e telefonit Trego


Produktion von Maschinen und Anlagen für die Holz und Metallverarbeitung
Fertigung von Sonderteilen, Zahnräder, Innen und Außenverzahnungen

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3798999.jpg
Universal frezë Härmle UWF 902 H
Kill a Härmle UWF 902 H Control HEIDENHAIN TNC 426 with tool changer. The machine is currently still complete and current. Bcru8blxkx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e ... më shumë »
3164478.jpg
makinë Wide planifikimin Kupfermuehle VIUN 770
Wide planing machine copper mill working width 770 mm height 200 mm with 4 spindles. 3y9qa8pb8 Control cabinet and control panel were renewed. The machine is very good in a Shpallja është përk... më shumë »
3446189.jpg
mulli i mërzitshëm San Roco MCE 70
Traverse path x 1000 mm, Y 1000 mm Z mmTischgroesse 800 mm Quill 270 820 x 620 mmSpindeldurchmesser 75 mm SK 40Spindeldrehzahl 1400 U/minSteuerung HEIDENHAIN TNC 355 for 4 axes with HandradKuehlmittel... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Felbermayr

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3798999.jpg
Universal frezë Härmle UWF 902 H
Kill a Härmle UWF 902 H Control HEIDENHAIN TNC 426 with tool changer. The machine is currently still complete and current. Bcru8blxkx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndo ...
3164478.jpg
makinë Wide planifikimin Kupfermuehle VIUN 770
Wide planing machine copper mill working width 770 mm height 200 mm with 4 spindles. Control cabinet and control panel were renewed. The machine is very good in a 3y9qa8pb8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa g ...
3446189.jpg
mulli i mërzitshëm San Roco MCE 70
Traverse path x 1000 mm, Y 1000 mm Z mmTischgroesse 800 mm Quill 270 820 x 620 mmSpindeldurchmesser 75 mm SK 40Spindeldrehzahl 1400 U/minSteuerung HEIDENHAIN TNC 355 for 4 axes with HandradKuehlmittelanlage and AufspannwinkelDie m ...
3792794.jpg
Makinë vertikale për grirje Ravensburg Ravensburg
Sell a slotting machine Ravensburg stroke 200 mm continuously adjustable. Keyway width up to 25 mm 0azi3e0 Round table diameter 500 mm, table bore 100 mm slide tilting for conical holes. Oil lubrication of the shock meter, digi ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave