Profili i Dealer

Robust d.o.o.

Robust d.o.o.


Herr Marko Perak

Arja vas 104
3301 Petrovče

Slovenia


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Under the registered brand name ROBUST we produce and sell hydraulic log splitters for metre-long logs with a nominal power of 13 to 25 tonnes and universal shredders of wood, wood waste and scrap, pallets, plastics and similar materials. All of our products are the result of our own design and own development, which ensures their quality, safety and reliability.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3575776.jpg
shredder WEIMA WL 4/18KW
Used machine in very good condition, first owner with only 1.500 working hours. Fhskxhx9a më shumë »
3729410.jpg
shredder ROBUST SD45
Robust, comapct and reliable wood shredder. With unique technology for low operating costs and high productivity. used for: Bb7m033fic Hard and soft wood, OSB, Chip boards, MDF, Veneer and m... më shumë »
3729408.jpg
shredder ROBUST SD45
Robust, comapct and reliable wood shredder. With unique technology for low operating costs and high productivity. Bb7m0jz0aa used for: Hard and soft wood, OSB, Chip boards, MDF, Veneer and m... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Robust d.o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3575776.jpg
shredder WEIMA WL 4/18KW
Used machine in very good condition, first owner with only 1.500 working hours. Fhskxhx9a
3729410.jpg
shredder ROBUST SD45
Robust, comapct and reliable wood shredder. With unique technology for low operating costs and high productivity. Bb7m033fic used for: Hard and soft wood, OSB, Chip boards, MDF, Veneer and more
3729408.jpg
shredder ROBUST SD45
Robust, comapct and reliable wood shredder. With unique technology for low operating costs and high productivity. Bb7m0jz0aa used for: Hard and soft wood, OSB, Chip boards, MDF, Veneer and more
3329551.jpg
shredder ROBUST SD 90 XL
BASIC CHARACTERISTICS FILLING HOLE (mm): 1504 × 870 ROTOR WORKING LENGTH (mm): 870 ROTOR DIAMETER (mm): 270 PRODUCTION (m3): 5 - 8 POWER (KW): 18,5 / 22 / 30 WEIGHT(KG): 2100 Mwzep • BOVER_BASIC intelligent control syste ...
3329550.jpg
shredder ROBUST SD 60
BASIC CHARACTERISTICS FILLING HOLE (mm): 930 × 650 ROTOR WORKING LENGTH (mm): 650 ROTOR DIAMETER (mm): 270 PRODUCTION (m3): 3 - 5 POWER (KW): 15 / 18,5 / 22 WEIGHT(KG): 1555 8ja2kmcio • BOVER_BASIC intelligent control sy ...
3329547.jpg
shredder lartë produktiv ROBUST SD 90 + P 130
8ja0nyrml Universal use (diverse wood, pallets with nails and pins, particle boards, waste and scraps, veneer, MDF plates, cardboard boxes, plastics, textile etc.); • Completely automatic operation • Quiet and compact reducti ...
3329544.jpg
Paleta PARA-shredder ROBUST P 130
BASIC CHARACTERISTICS FILLING HOLE (mm): 1300 × 800 ROTOR WORKING LENGTH (mm): 870 ROTOR DIAMETER (mm): 270 POWER (KW): 4WEIGHT(KG): 1020Two shafts shredders with high quality cutters and low rotation speed for a lower energy con ...
3329539.jpg
shredder ROBUST SD 90
BASIC CHARACTERISTICS FILLING HOLE (mm): 930 × 870ROTOR WORKING LENGTH (mm): 870 ROTOR DIAMETER (mm): 270 PRODUCTION (m3): 4 - 7 POWER (KW): 18,5 / 22 WEIGHT(KG): 1860 8jaybpemd
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave