Profili i Dealer

Michael Joa Verwertungs GmbH & Co. KG nga Merzig

Michael Joa Verwertungs GmbH & Co. KG


Herr Michael Joa

Trierer Straße 38
66663 Merzig

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr Michael Joa
Geschäftsführer

Gjuhë: gjermanisht

Frau Carina Neubauer
Büro

Gjuhë: gjermanisht, anglisht


Michael Joa Verwertungs GmbH & Co. KG
Trierer Straße 38
66663 Merzig DEUTSCHLAND

Vertreten durch:
Die Michael Joa Verwertungs GmbH & Co. KG wird vertreten durch die persönlich haftende Gesellschafterin Michael Joa Geschäftsführungs GmbH (Registergericht Amtsgericht Saarbrücken, HRB 101717, Geschäftsführer Michael Joa).

Geschäftsführer:
Michael Joa

Registereintrag: Eintragung im Handelsregister
Registergericht: Amtsgericht Saarbrücken
Registernummer: HRA 11655

Umsatzsteuer-Identifikationsnummer gemäß §27 a Umsatzsteuergesetz:
DE 29 37 89 170

Firma Michael Joa Verwertungs GmbH & Co. KG handelt seit über 10 Jahren mit Industriewaren aller Art.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
3874541.jpg
njesia e kontrollit të temperaturës HB-Therm HB-O 250
Temperature control unit Nhnln Manufacturer: HB Therm type: HB-O 250 Serial number: #327-6670 3 units in stock, package price possible! Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime... më shumë »
3874540.jpg
njesia e kontrollit të temperaturës HB-Therm HB-O 250
Temperature control unit Manufacturer: HB Therm type: HB-O 250 Serial number: #327-6669 3 units in stock, package price possible! Bdhuparxhm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa g... më shumë »
3874537.jpg
njesia e kontrollit të temperaturës HB-Therm HB-O 250
Temperature control unit Manufacturer: HB Therm type: HB-O 250 Serial number: #327-6668 Bdhuod8glj 3 units in stock, package price possible! Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa g... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Michael Joa Verwertungs GmbH & Co. KG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
3874541.jpg
njesia e kontrollit të temperaturës HB-Therm HB-O 250
Temperature control unit Manufacturer: HB Therm type: HB-O 250 Serial number: #327-6670 3 units in stock, package price possible! Nhnln Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ...
3874540.jpg
njesia e kontrollit të temperaturës HB-Therm HB-O 250
Temperature control unit Manufacturer: HB Therm type: HB-O 250 Serial number: #327-6669 Bdhuparxhm 3 units in stock, package price possible! Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të k ...
3874537.jpg
njesia e kontrollit të temperaturës HB-Therm HB-O 250
Temperature control unit Manufacturer: HB Therm type: HB-O 250 Serial number: #327-6668 Bdhuod8glj 3 units in stock, package price possible! Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të k ...
3984778.jpg
Diesel Generator Hitzinger SGB 60774
Diesel generator Hitzinger SGB 60774 450 kVA S.Nr.: 63470 500 V 520 A, Behxeqe2uk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3983022.jpg
Kazanët / tanket e ujit Loos
(1) 1 boiler, no. 1 type standard boiler, BJ. 1992, 16 bar, 3000 ° C, 14 t / h (machine number 19665) (2) 1 boiler, no. 2 type Loos, BJ. 1979, burner new in 2009 / Riello (machine number 43503) (3) 1 boiler feedwater tank, 199 ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .