Profili i Dealer

Thüringer Papierwarenfabrik C.Schröter

Thüringer Papierwarenfabrik C.Schröter


Herr Frank Helbig

Thomas-Müntzer-Straße 28
99978 Mühlhausen

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

Ofertat tona të lartë
3447321.jpg
Njësia e palosjes me thikë Mobile Stahl VFZ 52
Analog knife Folding Unit max spout width 52, 0 cm, min 15, 0 cm max spout width 36, 0 cm min10, 0 cm, blade is rotated 180 degrees. M0mez Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e... më shumë »
3402826.jpg
ARC Shaker Baumann BSB 3
Sheet size 72x102cm, left/right Dvhttldkk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3402661.jpg
stacker Rima RS-10S
Max. Format 47, 0x32, 0 cm min format 32, 0x32, 0 cm, min 96, 2 cm max infeed height 105.4 cm Max product thickness 32 mm, compressed air requirement 85 litres/min, weight 520Kg.komplette techn docum... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Thüringer Papierwarenfabrik C.Schröter

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3447321.jpg
Njësia e palosjes me thikë Mobile Stahl VFZ 52
Analog knife Folding Unit max spout width 52, 0 cm, min 15, 0 cm max spout width 36, 0 cm min10, 0 cm, blade is rotated 180 degrees. M0mez Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e... më shumë »
3402826.jpg
ARC Shaker Baumann BSB 3
Sheet size 72x102cm, left/right Dvhttldkk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3402661.jpg
stacker Rima RS-10S
Max. Format 47, 0x32, 0 cm min format 32, 0x32, 0 cm, min 96, 2 cm max infeed height 105.4 cm Max product thickness 32 mm, compressed air requirement 85 litres/min, weight 520Kg.komplette techn docum... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close