Profili i Dealer

CRavn

CRavn


Herr Conrad Ravn

Skovby bygade 24
6200 Aabenraa

Danimarkë


numrin e telefonit Trego

Køb og salg af alle typer maskiner til metalindustrien

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3322811.jpg
hamall timon GIANT V452T- HD
With fold away roof, 4x4, big 480 tires Mwsr2 më shumë »
3613944.jpg
i përdorur John Deere 6320
4 WD, PowerQuard plus 24/24 gearbox, with frontloader John Deere 631, 40 km/h, new serviced, ready for work. Bexqlshy më shumë »
3608665.jpg
I RI GOES IRON 4x4
New ATV demo, can bee driven on public road Cqwpkiwz më shumë »
Dërgoni kërkesën për CRavn

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3322811.jpg
hamall timon GIANT V452T- HD
With fold away roof, 4x4, big 480 tires Mwsr2
3613944.jpg
i përdorur John Deere 6320
4 WD, PowerQuard plus 24/24 gearbox, with frontloader John Deere 631, 40 km/h, new serviced, ready for work. Bexqlshy
3608665.jpg
I RI GOES IRON 4x4
New ATV demo, can bee driven on public road Cqwpkiwz
3608650.jpg
I RI Bemato BMT-150CV
New maschine from a showroom Ba0iftvekk
3602907.jpg
i përdorur Kemppi Kempotig 250 AC/DC
With C100 control, have 7 machines in good condition Bayswceok2
3272636.jpg
makinë të mirë TOS FGS 32/40
Max travel X-axe 1000 mm Max travel Y-axe 400 mm Max travel Z-axe 450 mm Boring head ISO 50 Spindelspeed 1800 rpm Table size 1400 x 400 mm Power on spindel 11 kw Power needed 16 kw Cpld8ufn3 weight ...
3391381.jpg
frezë MAZAK Twincenter V-10TS
Used machine with lots of tools Myvqv
3409628.jpg
lakimi rrotullon AKbend APK - 45
Maschine is like new 9akunyxg3
3409626.jpg
Shaer URSVIKENS GS. 6/2-250
Dxg8fgt80Max. 6 x 2000 mm
3409624.jpg
Brakes Press HEIO 25
25 Ton, 1000 mm Czui2ywy
3409623.jpg
Brakes Press DONEWELL 110 - 3000
110 Ton 3000 mm Fzyuscx Weigt 8,5 T MPa: 25,50 Bar: 260 ms: 140
3391336.jpg
makinë e bukur Vilh. Pedersen VPU 1
Really good machine with tools and new digital. Dr3tkfa2i
3322796.jpg
vidë Kompresor Ingersoll-Rand ML-30
4300 l / minute Hours: 7544 C78izw3nm
3263778.jpg
I RI Kemppi kempact 253R
New maschine from kemppi with 3,5 m torch 7v3jxusrc
3263777.jpg
I RI Kemppi kempact 253A
New maschine from kemppi, with 3,5 m torch 7v3jodm7b
3263765.jpg
makinë të mirë ESAB 315 compact
Older but good maschine Sr2rrjmv
3263759.jpg
makinë të mirë MIGATRONIC BDH320
Used BDH 320 weldingmaschine 7v3ecohup
3263753.jpg
makinë të mirë MIGATRONIC BDH 550
PulseSync with 2 bokses Haqi83j
3082734.jpg
makinë të mirë Stanko 40 T KB2326E
Slaglængde 10 - 80, New machine control Zo3mvho
3136172.jpg
I RI Strands S25
MK 3 Capacity: Ø25 mm Vrulvm Depth: 135 mm Omdr/min: 105-2900 Weigt: 190 kg
3064706.jpg
Machine është si i ri PMB EPF 400
Stroke 8 - 86 S0t9nuec 40 ton
21 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave