Profili i Dealer

Handel-Dienstleistungen-Insolvenzdienstleister

Handel-Dienstleistungen-Insolvenzdienstleister


Frau Daniela Burrichter

Keselingstr 2
49809 Lingen

Gjermani


numrin e telefonit Trego

Ofertat tona të lartë
3599438.jpg
Granulimi i bimëve diverse diverse
Granulating plants diverse diverse used machine 3-stage shredding Year of construction: 2005 1 level - number of blades: 17 pieces 2 stage - number of blades: 32 pieces 3 level - number of blades:... më shumë »
3111499.jpg
pompë Halberg YMA 06503
L/H/W: 1000 mm x 545 mm x 390 mm Flansch(e):240 / - 180 /. 3jsdbzeol Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3451783.jpg
Die diktim shtyp Dieffenbacher T POS 100
Hydraulic Tushierpresse Manufacturer Dieffenbacher Type T POS 100 Working pressure 200 bar Pressing pressure 100 tons Withdrawal pressure 50 tons Piston 4x 125 mm Installation height 1870 mm stroke 1... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Handel-Dienstleistungen-Insolvenzdienstleister

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3599438.jpg
Granulimi i bimëve diverse diverse
Granulating plants diverse diverse used machine 3-stage shredding Year of construction: 2005 1 level - number of blades: 17 pieces 2 stage - number of blades: 32 pieces 3 level - number of blades: ...
3111499.jpg
pompë Halberg YMA 06503
L/H/W: 1000 mm x 545 mm x 390 mm 3jsdbzeol Flansch(e):240 / - 180 /. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3451783.jpg
Die diktim shtyp Dieffenbacher T POS 100
Hydraulic Tushierpresse Manufacturer Dieffenbacher Type T POS 100 Working pressure 200 bar Pressing pressure 100 tons Withdrawal pressure 50 tons Piston 4x 125 mm Installation height 1870 mm stroke 1 ...
3451716.jpg
Die diktim shtyp Dieffenbacher T POS 100
Hydraulic Tushierpresse Manufacturer Dieffenbacher Type T POS 100 Working pressure 200 bar Pressing pressure 100 tons Withdrawal pressure 50 tons Edo78yrke Piston 4x 125 mm Installation height 1870 ...
3112665.jpg
pompë uji primar unbekannt 31/32/R
L/H/W: 670 mm x 375 mm x 460 mm Flansch(e): 260 / 130-230-100 Dv8r0ikz Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3112662.jpg
pompë Halberg YMA 06503
Q = 30 m ³ / h Ssh3ow H = 160 m L/H/W: 1000mm x 545 mm x 390 mm Flansch(e): 240 /? -180 /? Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3112628.jpg
Pump strehim + mbuluar Halberg B300-1-VR + SP250/300-VR
L/H/W: 370 mm x 800 mm x 840 Flansche(e): 440 / 300 3j3tqyufu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3112623.jpg
pompë centrifugale DTZ ? SP 200B III
L/H/W: 800 mm x 510 mm x 630 mm Fzylqbp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3112618.jpg
pompë centrifugale DTZ ? SP 200B III
L/H/W: 800 mm x 510 mm x 630 mm 3j3qrm27k Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3112612.jpg
Qarkullimi pompë + pjesët + motor KSB ETA 80-250
L/H/W: 1150 mm x 450 mm x 360 mm 220 / 100-200 / 80 Q = 80m€ / h H = 19 m incl. engine and spare parts Dvndfe Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të k ...
3112606.jpg
pompë Wernert NEPO 80-50-200
L/H/W: 500 mm x 340 mm x 340 mm Bayxjpam8 Q = 60 m³/h H = 65 m Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3112598.jpg
motor Gear SEW-Eurodrive RF97 DV160L 4/C
kW 15/S1 - r/min 1460/281 3j3ksvlmw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3112592.jpg
Pump + goditje kufizim Saxlund RPV140; RPV140S
L/H/W: 600 mm x 300 mm x 530 mm 2qlfeq in the transport box Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3111514.jpg
pompë condensate Halberg HO 80A X2
N = kW 5.4 n = 1450 RPM t = 24 ° Q = 55 m³/h H = 25 m L/H/W: 2400 mm x 770 mm x 640 mm Odjtc00 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3111511.jpg
Fut fig plotë. 0 KSB KWPK 400-503
Q = 611,11 l / s H = 20, 3 m Mqegx n = 990 1/min L/H/W: 1400 mm x 630 mm x 630 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3111510.jpg
condensate pompë kryesore KSB WKB150-8VU
on transport frames L/W/H: 4000 x 1800 x 1800 Gross weight: 1.7 t 3jsgkwckw L/H/W: 3650 mm x 800 mm x 800 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ...
3111509.jpg
Fut fig plotë. 0 KSB KWPK 400-503
Q = 611,11 l / s H = 20, 3 m n = 990 1/min L/H/W: 1400 mm x 630 mm x 630 mm 3jsgbe3wv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3111508.jpg
Turbinë makinë tren KSB diverse
Guide vane part 14 171 Diffuser 11677 Hanger ear 12522 Propeller wheel 3jsfxtxcu L/H/W: 4100 mm x 1200 mm x 1200 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t ...
3111506.jpg
pompë Halberg NOWA 150/40
Q = 330-400 m³/h Baoppbt0s H = 53 m L/H/W: 720 mm x 760 mm x 600 mm Flansch(e): 360 / 200-300 / 150 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur ...
3111505.jpg
ND pompë centrifugale KSB ETANORM 125-400 m
Replacement spiral housing DN 125-400 GG-25 Q = 200 m³/h H = 55 m L/H/W: 700 mm x 730 mm x 550 mm Flansch(e): 250 / 120 Dle2gkgr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e për ...
3111503.jpg
pompë KSB MTC MULTITEC-D100/2-7.1 12.81
Q = 105 m³/h Ev98l8p H = 150, 01 m L/H/W: 1000 mm x 545 mm x 390 mm Flansch(e): 250 / 120 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
45 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave