Profili i Dealer

Veilingwinnaar BV

Veilingwinnaar BV


Herr Rob van Drimmelen

Vredeweg 18
1505 HH Zaandam

Holandë


numrin e telefonit Trego

Veilingwinnaar.nl organiseert online veilingen in opdracht van o.a. bedrijven, curatoren, facilitymanagers, handelaren en banken. Ons team van gemotiveerde medewerkers beschikt over specifieke kennis en vaardigheden met betrekking tot online veilingen, taxaties, logistiek, bedrijfsverhuizingen, bezemschoon opleveren en nog veel meer.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3684231.jpg
Fortuna linjë e vogël bukë Fortuna
Brand: Fortuna. Nbtqh Type KM. Small bread line. Working on power current 400volt. Year of construction 2003. Up to 120 grams. Mobile bakery machine më shumë »
3684228.jpg
Jac varia VSL slicer për bukë Jac Varia VSL
JAC Varia Vsl bread slicer, Adjustable bread thickness 12-16-20 mm operating on power current 400 volts, fully automatic Bbqibtwume mobile year of construction 11/2016 size 100x70x105 (bdh) më shumë »
3497718.jpg
Makinat e bukës kalmeijer Kalmeijier
We have 3 bakery machines from Kalmeijer for the bakery. You buy: 1 point cabinet, dresser and afmeter of Kalmiijer. Working from bakery. 9z9bjr9pw You will receive a gift: Various bread carts. ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Veilingwinnaar BV

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3684231.jpg
Fortuna linjë e vogël bukë Fortuna
Brand: Fortuna. Nbtqh Type KM. Small bread line. Working on power current 400volt. Year of construction 2003. Up to 120 grams. Mobile bakery machine më shumë »
3684228.jpg
Jac varia VSL slicer për bukë Jac Varia VSL
JAC Varia Vsl bread slicer, Adjustable bread thickness 12-16-20 mm operating on power current 400 volts, fully automatic Bbqibtwume mobile year of construction 11/2016 size 100x70x105 (bdh) më shumë »
3497718.jpg
Makinat e bukës kalmeijer Kalmeijier
We have 3 bakery machines from Kalmeijer for the bakery. You buy: 1 point cabinet, dresser and afmeter of Kalmiijer. Working from bakery. 9z9bjr9pw You will receive a gift: Various bread carts. ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave