Profili i Dealer

Prometal

Prometal


Herr Milos Ivkovic

Milosava Vlajica 49
11450 Sopot

Serbia dhe Mali i Zi


numrin e telefonit Trego

Ofertat tona të lartë
3612063.jpg
bimë konkrete Prometal BP
From small through medium to big concrete batching plants Prometal presents most efficient ways of production of concrete with great results of high quality concrete. Our customers can choose between ... më shumë »
3612058.jpg
duke e bërë bllok makine Prometal Euroblock 12
Euroblock 12 movable block machine offers very wide production range of concrete products. It can be used as universal machine as well as special product making machine. This multi-purpose block machi... më shumë »
3612049.jpg
duke e bërë bllok makine Prometal Euroblock 6
Its simplicity for operation, excelent compaction of concrete products, high speed cycle and easy maintence makes this machine number one choice for start up in concrete products manufacturing busines... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Prometal

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3612063.jpg
bimë konkrete Prometal BP
From small through medium to big concrete batching plants Prometal presents most efficient ways of production of concrete with great results of high quality concrete. Our customers can choose between ...
3612058.jpg
duke e bërë bllok makine Prometal Euroblock 12
Euroblock 12 movable block machine offers very wide production range of concrete products. It can be used as universal machine as well as special product making machine. This multi-purpose block machi ...
3612049.jpg
duke e bërë bllok makine Prometal Euroblock 6
Its simplicity for operation, excelent compaction of concrete products, high speed cycle and easy maintence makes this machine number one choice for start up in concrete products manufacturing busines ...
3612017.jpg
duke e bërë bllok makine Prometal RHP 1000
Design of RHP 1000 concrete products machines put this machine beside most flexible in the world. The most versatile machines in their class, the RHP machine series offers the largest variety of handl ...
3612012.jpg
duke e bërë bllok makine Prometal RHP 600
Design of RHP 600 concrete products machines put this machines beside most flexible in the world. The most versatile machines in their class, the RHP machine series offers the largest variety of handl ...
3612004.jpg
duke e bërë bllok makine Prometal RHP 400
RHP 400 is ahead of its time.With RHP 400 concrete products machines we provide excellent medium level entry solution, and also long term solution for many customers. This machine combine durable, hea ...
3611750.jpg
duke e bërë bllok makine Prometal RHP 300L
RHP 300L stationary block making machine is used for producing huge variety of concrete elements. These two types of machines present the best start up solution for producing following types of produc ...
3611729.jpg
duke e bërë bllok makine Prometal RHP 300
RHP 300 stationary block making machine is used for producing huge variety of concrete elements. These two types of machines present the best start up solution for producing following types of product ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave