Profili i Dealer

Machine Tools Investments, S.L.

Machine Tools Investments, S.L.


Herr Eduardo Pérez

Colón, 7 3ª Of. 10
Vigo

Spanjë


numrin e telefonit Trego

COMPRA-VENTA DE MAQUINARIA INDUSTRIAL

BUYING AND SELLING OF INDUSTRIAL MACHINERY

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3618685.jpg
punching Machine Danobat - Goiti PGA-1
• Press capacity 30 tons • Travel speed 80 m / min • Field work plus replacement 1500x3000mm • Course maximum 35 mm • Maximum punching thickness.-. 6 mm, mild steel • Maximum diameter 100m... më shumë »
3618337.jpg
Brakes Press Adira QHD 10030 CB
1000 KN capacity Working length 3050 mm Ba7cmsdhfb Distance between studs 2550 mm 4 Kw motor power Hydraulic pressure max. 240 bar. Maximum speed 80 mm / s më shumë »
3513667.jpg
Press Brake Durma Durma CNC HAP 701000
Tipo: Tándem 14100 x 1000 98tspdagd • Fuerza: 1000 Toneladas (500 Tn. + 500 Tn.) • Longitud de plegado 14000 mm (7000 mm + 7000 mm) • Horas de trabajo 100 horas. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Machine Tools Investments, S.L.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3618685.jpg
punching Machine Danobat - Goiti PGA-1
• Press capacity 30 tons • Travel speed 80 m / min Foavp397 • Field work plus replacement 1500x3000mm • Course maximum 35 mm • Maximum punching thickness.-. 6 mm, mild steel • Maximum dia ...
3618337.jpg
Brakes Press Adira QHD 10030 CB
1000 KN capacity Working length 3050 mm Distance between studs 2550 mm Ba7cmsdhfb 4 Kw motor power Hydraulic pressure max. 240 bar. Maximum speed 80 mm / s
3513667.jpg
Press Brake Durma Durma CNC HAP 701000
Tipo: Tándem 14100 x 1000 • Fuerza: 1000 Toneladas (500 Tn. + 500 Tn.) 98tspdagd • Longitud de plegado 14000 mm (7000 mm + 7000 mm) • Horas de trabajo 100 horas.
2993089.jpg
Autom. Rrethore Machines Prerje këndor Conni Lybra C450
Blade diameter (mm) 350 / 400 / 450 Din 8576 Blade lock (mm) 50 / 4 / 14 / 80 2hdkd7isb 40 / 4 / 1 1 / 63 Cutting capacity at 45 (without magazine) Circle 100 /125 / 145 Square 90 / 110 / 130 Rectan ...
3133832.jpg
makinë Honing Nagel VU 30-280
JufimiBruñido 2800 mm Diámetro máx. de volteo 30 mm
3101073.jpg
makinë stërvitje Erlo BTCN 60
Dimension of table 900 x 750 mm V2epar Table SPH 290 mm Maximum milling length 175-250 mm
3063943.jpg
Heavy Duty torno Trens SE 520
Maximum diameter on bench 520 mm Maximum diameter on car 290 mm. Distance between points 1,500 mm. Spindle bore 77 (standard) Motor power 11/15 Izeciqh Rotation speed 2200 rpm
3059199.jpg
Vertical frëngji Lathes (VTL) SCHIESS-FRORIEP 50-DV
Faceplate diameter 4000 mm " Height of the base plate" 1300 mm " 20laocf29 Maximum height of the workpiece" 5500 mm " Horizontal movement" 3890 mm Vertical displacemen 4500 mm
2984720.jpg
Vertical frëngji Lathes (VTL) Nestor TV 140
TURNING THE MAXIMUM ADMINSIBLE 1400 DISPLAYED FAGOR Maximum turning diameter : 1,400 mm Max. to turning the vertical carriage : 1,400 mm Max. to tornear with sidecar : 1,150 mm Max. of the piece on th ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave