Profili i Dealer

Maschinendrehpunkt

Maschinendrehpunkt


Frau Natascha Jakob

Sandstr. 22
57581 Katzwinkel

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Vermittlung von Maschinen aller Art aus dem Bereich Metall, Holz, Lager und Bau

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3803507.jpg
Turi i vetëm me kolone karusele Dabrowska Typ KNA 110/135A
Single column-carousel lathe Dabrowska KNA type 110/135A Faceplate diameter 1100 mm Turning diameter of Max 1100/1350 mm Max turning height above table 1120 mm maximum workpiece weight 3 to maxim... më shumë »
3803500.jpg
CNC Machining Center Universal Spinner VC 810
CNC universal machining centre spinner VC810 Control Simens Sinumerik 810 D x: 810 mm Bcs82oib2m y: 610 mm z: 610 mm Table 1000 x 600 mm Tool changer with 24 stations Max tool diameter: 80 or ... më shumë »
3803405.jpg
Turi i vetëm me kolone karusele FRORIEP KE 14
Single column-carousel lathe FRORIEP KE 14 Faceplate diameter 1400 mm 9w3htmn Turning diameter of Max 1400 mm Max turning height above table 1120 mm maximum workpiece weight 4 to Speed range of ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Maschinendrehpunkt

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3803507.jpg
Turi i vetëm me kolone karusele Dabrowska Typ KNA 110/135A
Single column-carousel lathe Dabrowska KNA type 110/135A Faceplate diameter 1100 mm Turning diameter of Max 1100/1350 mm Max turning height above table 1120 mm maximum workpiece weight 3 to maximum workpiece height 950 mm Nu ...
3803500.jpg
CNC Machining Center Universal Spinner VC 810
CNC universal machining centre spinner VC810 Control Simens Sinumerik 810 D x: 810 mm y: 610 mm z: 610 mm Table 1000 x 600 mm Tool changer with 24 stations Max tool diameter: 80 or 120 mm mm maximum tool length: 250 mm ma ...
3803405.jpg
Turi i vetëm me kolone karusele FRORIEP KE 14
Single column-carousel lathe FRORIEP KE 14 Faceplate diameter 1400 mm Turning diameter of Max 1400 mm Max turning height above table 1120 mm maximum workpiece weight 4 to Speed range of table 2.8-140 U/Min. Number of feeds x ...
3631411.jpg
shabllon Charmilles Form 2-LC
Jig Charmilles form 2-LC M997t Built in 1988 974 operational hours Table 500 x 350 mm x: 300 mm y: 200 mm z: 200 mm Coarse adjustment component z: manual 200 mm Basin: 820 x 500 x 300 mm Distance table - sleeve top of to ...
3796103.jpg
3-aks qendër përpunimit CNC Fanuc Robodrill T21i FL
3-axis CNC machining centre Fanuc Robodrill-T21i FL CNC Fanuc 8z38qh x 700 mm y: 400 mm w: 330 mm Spindle: 11 kW Tool holder BBT 30 (big plus) RPM 150-24,000 rpm. Tool magazine with 21 stations Tool diameter of 80 mm T ...
3795836.jpg
Universal Werkzeugfräs - dhe makine mërzitshëm Hermle UWF 851 CNC
Universal milling and boring machine Hermle UWF 851 CNC Hhtzxe3l3 Control HEIDENHAIN TNC x: 600 mm y: 450 mm z: 400 mm Recording: SK 40 maximum cutter diameter with Overarm 200 mm Quill diameter 100 mm Quill stroke 80 mm ...
3793085.jpg
kompresor piston Kaeser EPC 1100-750
Piston compressor Kaeser EPC 1100-750 Rated output 5.5 kW maximum pressure 10 bar Motor rated speed 1430 RPM. Year of construction 1998 Pressure vessel type MB 300393-1 / 750 B Capacity 750 litres Temperature: minimum.-10 - ...
3792316.jpg
gërshërë të mëdha Hämmerle
Hydr. Shears shear Hämmerle Cutting capacity to 3100 x 12 mm Stroke rate: 11-23 per minute RADIUS 310 mm Motor power 30 HP Spare blade Hgtav0a73 Machine weight: 12 to Built in 70s Shpallja është përkthyer automatikish ...
3790467.jpg
Vidë Air Compressor Mahle MSK D 30
Screw air compressor compressor MAHLE MSK D 30 30 kW Compressed air 13 bar Bcpfpj2wqd Volume 3,5 m3 57401 operating hours Year of construction 1997 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mun ...
3790430.jpg
Mulliri i konsolës me pajisje të posaçme TOS Kurim FNK 25
Console milling machine TOS Kurim FNK 25 Recording ISO 40 x: 800 mm y: 370 mm z: 450 mm Table size: 250 x 1250 mm Table: 290 x 1250 mm Table load: 200 kg 12 feed levels Feed x: 14-630 mm / min. Rapid traverse x 1520 mm / ...
3790218.jpg
CNC torno AUTOMATIKE Mupem TR-CNC Magna Modell 26
CNC turning long self-Mupem TR-CNC Magna model 26 Programming using the touch screen with work-piece back-side machining Thread cutting device Max spindle passage: 26 mm Power consumption 6/7,5 kW Revolver with 6/8 stations ...
3788066.jpg
Single-gisht torno automatike Traub TK 42
Single-spindle lathe Traub TK 42 with thread trimmer with Mehrkantdreheinrichtung Spindle passage around up to 42 mm Feed voltage of maximum clamping diameter external: 90 mm Feed voltage of maximum clamping diameter inside: ...
3783339.jpg
L + Z torno Meuser M0L
L + Z lathe Meuser M0L Top width 1000 mm Top height approx 210 mm removable bridge maximum workpiece diameter approx. 510 mm RPM - spindle 25 ~ 1250 RPM Spindle bore ca 50 mm 12 gear stages Bcndc98qrl -Spindle motor 3.5 k ...
3783337.jpg
rimeso Fügemaschine Scheer FM2-3000
Veneer shears veneer Fügemaschine veneer slicer Scheer FM2-3000 maximum blade diameter 180 mm Bcndcm3fjj Saw length: 3000 mm Top maintained Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të k ...
3783334.jpg
Rimeso makinë splicing Kuper Typ FT
Veneer splicing machine Williams type FT Projection 700 mm 9bxdqng Throughput speed 8 + 12 m / min. Drive: brake motor 220/380 volts incl. signal lamp Gesamtgwicht: approx. 120 kg Space requirements: approx. 1200 x 600 mm ...
3783332.jpg
Copy frezë Helma CF 40
Copy milling machine Helma CF-40 with workpiece - return transport system (2 belts) Table dimensions 700 x 1120 mm Juzcve Work spindle diameter 30 mm Speed work spindles 10500 RPM. Feed continuously 1.8 - 10 m/min. Max cutt ...
3783331.jpg
AUTOMATIKE torno Traub TNL 16
Automatic lathe Traub TNL 16 SteuerungTraub TX8F Turning diameter 16 mm Turning length 180 mm Two revolvers with 6 stations all powered Accessories: Clamping and guiding pliers Neujd Hydro bar bar loader (built in 1992) ...
3782452.jpg
makine CNC bluarje Mikron UME 560
CNC milling machine MIKRON UME560 TNC407 vertical and horizontal milling Control HEIDENHAIN TNC 407 electronic Handwheel X way 560 mm Y way 500 mm Z-way 400 mm Angle table 700 x 400 mm Table in c-axis manually 360° swivel ...
3782327.jpg
Pjesë rrotulluese CNC Machining Center HK-Con L2 SDZ-6
CNC turning machining center HK-con L2 SDZ-6 Double spindle automatic lathe Year 2012 Control Siemens Sinumerik x: 1280 mm y: 960 mm z: 180 mm Spindle size: HS 32 Bcmzvmytbx Spindle speed: 6000 RPM. Rapid traverse x/z: 6 ...
3734349.jpg
vinç i ri vinç, montuar hekurudhor Arslan
Here we offer 2 pieces the same cranes: like new Portalkrander brand Arslan, rail mounted Year 2014 Capacity: 10 t Lifting height: 6000 mm FEM group: 2 m Bb80002p8n Lifting speed: 4 / 1 m / min Katz speed: 5-16 m / min ...
3749119.jpg
makine Flat rëndë Elb Schliff SW5 VA I
ELB grinding machine grinding SW5VAI Bcdemusht9 Magnetic plate 500 x 300 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
40 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave