Profili i Dealer

HWM-werkzeugmaschinen GmbH

HWM-werkzeugmaschinen GmbH


Herr Alireza Hedayati

Eickener straβe 172
41063 Mönchengladbach

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Handel mit gebrauchten Maschinen

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3606381.jpg
CNC torno BOEHRINGER-OERLIKON VDF 250 C
turning diameter 380/320 mm turning length 2000 mm control philips turning length 2000 mm number of slides 2 2. feed 6000 mm/min 3-jaw-power chuck: diameter 315 mm M9hpn total power requirement 45 ... më shumë »
3606373.jpg
Universal frezë MAHO 1000 C
x-travel 1000 mm y-travel 550 mm z-travel 800 mm Control Dpiut9f total power requirement 25 kW weight of the machine ca. 8 t dimensions of the machine ca. 3 x 3 x 2.5 m më shumë »
3606378.jpg
CNC torno MONFORTS RNC 302
turning diameter 380/220 mm turning length 600 mm control Siemens 840D total power requirement 30 kW weight of the machine ca. 5 t dimensions of the machine ca. 4 x 2.5 x 2.5 m Baztaqfwdk më shumë »
Dërgoni kërkesën për HWM-werkzeugmaschinen GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3606381.jpg
CNC torno BOEHRINGER-OERLIKON VDF 250 C
turning diameter 380/320 mm turning length 2000 mm control philips turning length 2000 mm number of slides 2 2. feed 6000 mm/min M9hpn 3-jaw-power chuck: diameter 315 mm total power requirement 45 kW weight of the machine ca. 1 ...
3606373.jpg
Universal frezë MAHO 1000 C
x-travel 1000 mm y-travel 550 mm z-travel 800 mm Control Dpiut9f total power requirement 25 kW weight of the machine ca. 8 t dimensions of the machine ca. 3 x 3 x 2.5 m
3606378.jpg
CNC torno MONFORTS RNC 302
turning diameter 380/220 mm turning length 600 mm control Siemens 840D total power requirement 30 kW weight of the machine ca. 5 t dimensions of the machine ca. 4 x 2.5 x 2.5 m Baztaqfwdk
3606377.jpg
CNC torno - Lloji i prirur Bed HYUNDAI H18S
turning diameter 270 mm turning length 500 mm control Siemens 840c total power requirement 15 kW weight of the machine ca. 4.3 t Baztaguqpj dimensions of the machine ca. 2.5 x 1.8 x 2.2 m tailstock
3606376.jpg
Qendra Machining - Horizontal MAZAK HTC 400
x-travel 560 mm y-travel 500 mm Fqpkhts2i z-travel 500 mm size of pallet 400 mm spindle taper ISO 40 number of spindle speeds 10000 numbers of tools in magazin 24 rotary table adjustment 1 ° control MAZATROL M PLUS total powe ...
3606374.jpg
Qendra Machining - Vertical CHIRON FZ 08W
x-travel 400 mm y-travel 200 mm z-travel 250 mm axis stroke (X,Y,Z) mm Number of spindle head vertical 1 St. Number of spindles head horizontal St. Dust suction hood mm Number of tools 12 St. working dimensions mm Year 1998 B ...
3606379.jpg
Kati Lloji Boring dhe mulliri M / C - Hor. WOTAN RAPID 1 R/6
spindle diameter 105 mm x-travel 2000 mm y-travel 1250 mm Control SIEMENS 810 D z-axis 1000 mm w-axis 600 mm B-axis (table) 360.000 degree total power requirement 55 kW weight of the machine ca. 27.5 t Baztazw2xl dimensions of t ...
3606375.jpg
qendrat e përpunimit mulliri - horizontal QUASER MK60-II H
x-travel 710 mm y-travel 610 mm z-travel 610 mm Control Fanuc 18 MC size of pallet 500 x 500 mm bed slide rapid adjustment total power requirement kW weight of the machine ca. 11.5 t dimensions of the machine ca. m B2mafvh ...
3382959.jpg
Qendra Machining - Vertical FEELER FV-600 APC
x-travel 600 mm y-travel 400 mm z-travel 400 mm number of spindles 6000 u/min ratio for pitch thread mm tool taper BT40 Control fanuc OM pallet table size 750 x 400 mm 8ysiolabp total power requirement kW weight of the machine ...
3382958.jpg
Qendra Machining - Vertical OKK PCV-55
x-travel 1020 mm y-travel 560 mm 8ysiez0no z-travel 520 mm spindle turning speed range 30-6000 U/min control Fanuc 18M total power requirement 11/15 kW weight of the machine ca. 7 t dimensions of the machine ca. 3080 x 2700 x 307 ...
3382960.jpg
makine vertikale kthese SCHIESS SEDIN Vertiturn 2
turning diameter 1400 mm swing diameter 1600 mm turning height 1000 mm Control Siemens 840C table turning speeds 5-350 U/min table diameter 1400 mm 8ysix3fvq total power requirement 40/56 kW weight of the machine ca. 40 t dimensi ...
3606380.jpg
Qendra Machining - Vertical VICTOR VMC 70
x-travel 550 mm y-travel 460 mm z-travel 460 mm throat 100 mm tool adaptor MAS BT-40 power requirement 7.5 kW Control fanuc OM-C 2. operating pendant total power requirement kW weight of the machine ca. 5 t dimensions of the ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave