Profili i Dealer

Mail Management GmbH

Mail Management GmbH


Herr Gerhard Baeyer

Wacholderweg 8
21423 Winsen / Luhe

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Mail Management GmbH
Wacholderweg 8
21423 Winsen / L.

T. 04171/669256
F. 04171/669257
M. 0171/5177771
Herr Gerhard Baeyer

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3430890.jpg
labeler PAGO PAGOmat 6 HS
9gqvaa0xkdouble labeler for endless paper base with own drive for endless 2 x labeler stearing for transport and release both pressure rollers new më shumë »
3402137.jpg
Furnizuesi i anijes Buhrs (W+D) AS 25
feeder for Buhrs BB 300 / BB 300-10K (S7) 88e28axaz possible to use with or without autoloader më shumë »
3243406.jpg
transport ndërmjetme GUK ZT 46
GUK intermediate transport ZT 46 Cg03xtgeo më shumë »
Dërgoni kërkesën për Mail Management GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3430890.jpg
labeler PAGO PAGOmat 6 HS
double labeler for endless paper base with own drive for endless 2 x labeler 9gqvaa0xk stearing for transport and release both pressure rollers new
3402137.jpg
Furnizuesi i anijes Buhrs (W+D) AS 25
feeder for Buhrs BB 300 / BB 300-10K (S7) 88e28axaz possible to use with or without autoloader
3243406.jpg
transport ndërmjetme GUK ZT 46
GUK intermediate transport ZT 46 Cg03xtgeo
3204291.jpg
seksioni vakum Popp 3-Kanal
vacuum section Popp 3-channels with chain synchronisation total length 3,50m belts 60mm Ms80d high adjustable, with rolls, channles individually adjustable
2659376.jpg
ushqyes rrotullues Buhrs AT 25
rotary feeder AT 25/R for Buhrs BB 300 / BB 300-10K F937oddbq
3039417.jpg
rewinder Hunkeler RW6 Typ 7182 (50 Meter)
reduced of 50 meter 2usy8gizz
2658014.jpg
tubim seksion Buhrs CS 300
gathering section - can work as supply to wrapping systems or Buhrs inserting systems 6 station base 6 rotation feeders AT 25 Ckun90o8 own drive (servo) d/v - pump
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close