Profili i Dealer

FPHU HOFFMAN

FPHU HOFFMAN


Herr HOFFMAN ROBERT

PLAWINSKA 19
97-540 GIDLE

Poloni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Firma Hoffman ,gegruendet 1998 ,handelt seit 19 Jahren mit Holzbearbeitungsmaschine aller Art.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3546473.jpg
LIDHJE ME BORDIN E LIDHUR ME DRU MIZER LT300
Log band saws WOOD MIZER LT 300 year 2007 complete schnitlange 8 m with Scherf machine Encil9j Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
2758437.jpg
Gjerë rrip SANDER BUTFERING AWS 2
Grinder BUTFERING AWS 2CE 1991 complete with roller conveyor rear Zcz8l0v7f Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3415736.jpg
Makina e ngurtësimit të gjerësisë HOUFEK MAXX1300
WIDE SANDER HOUFEK MAX 1300FRC WITH PLANE WAVES Dy92cw0vy Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për FPHU HOFFMAN

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3546473.jpg
LIDHJE ME BORDIN E LIDHUR ME DRU MIZER LT300
Log band saws WOOD MIZER LT 300 year 2007 complete schnitlange 8 m with Scherf machine Encil9j Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2758437.jpg
Gjerë rrip SANDER BUTFERING AWS 2
Grinder BUTFERING AWS 2CE 1991 complete with roller conveyor rear Zcz8l0v7f Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3415736.jpg
Makina e ngurtësimit të gjerësisë HOUFEK MAXX1300
WIDE SANDER HOUFEK MAX 1300FRC WITH PLANE WAVES Dy92cw0vy Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2714447.jpg
DRY CHAMBERS EISENMANN
TROCKENKAMERN ECLIPSE BROADBAND 7M 9M LONG AND 6M HIGH WITH CONTROLLED FROM SMALL OPERATION: Ywaikoxgp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3097892.jpg
FOUR SIDE PLANER KUPFERMUHLER
KUPFERMUHLER MACHINE HIGH 200mm width 610 good condition 2qkwze Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3417707.jpg
LOG YARD ESTERER
complete log yard ESTERER ESTERER ENTRINDUNG machine 90 CM round timber task WURZERREDUZIERER BRUKS METALDETECTOR VERMESUNGS k. STATION 40 boxes RINDEMUHLE very good condition 9cv3fedpl Shpallja ës ...
3530722.jpg
COMPLETE LINE VNK600UND FZ3 CANTER
Complete installation of rundholzzubringuung chipping FZ3 under table chipping FZ1 bretvorkapung with kreisaege nachschnitsaege VNK600 auschugswerk rundlaufmechanizierung kapazietat 150-300fm per day ...
2948528.jpg
KVH / BSH PRODUKTIONS BRETTCHICHTHOLZ
COMPLETE PLANT FOR SALE 00ej7b7nq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2758435.jpg
Pa miter Schelling
Miter saw Schelling type DAK Rahcg8vd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2948527.jpg
COMPLETE FENSREANLAGE GARNER
COMPLETE SYSTEM FUR WINDOW GARNER 00ejtqxzp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3049352.jpg
E PLOTË E Window PRODHIMIT
Complete window system equipment RAIMANN COSTA SALVADOR CELASCHI WEINIG HESS HEMAG OKOMA LAZZARI Ps0gmi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur ...
3524475.jpg
APFenergy Tower filter
APF mod. eTF102 electrostatic precipitator system built in. 2011 2 stuck 350kw and 850kw Compline Hd8hezx2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndod ...
3171622.jpg
PLANIFIKIMI BIMĖVE Weinig Unimat 23
KOMPLETE PLANING plant WEINIG UNIMAT 23 BAUJAR 1992 8 wave 1 wave universal with INDENTATION and MECHANIZIERUNG 30 m / min Gu0vbg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthi ...
3350043.jpg
BE HEMMING pe hekurin Km DUO
BESAUMMER IRON WITH AUTO RUKLAUF MODEL KMS DUO M7izm2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3342012.jpg
FRAME MOHRINGER OSS71
Frame Mohringer OSS71 fully hydraulic hydraulic hydraulic saegespaner chip dare dare help wedge-rolengang motor 55kw complete with cut stencils Dvudf3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe d ...
2984681.jpg
FRAME BROWN CHGB 71/50
Frame BRAUN CHGB 71 from bj. 1980 stroke 500mm of vibration frame gate-hydraulischesaegespaner hydraulic schpanwagen help cars riving knife with compound miter saw saegablatter roller modulruklauf ele ...
3519427.jpg
FRAME WURSTER Dietz GDZ71
Frame of saw Gates WusterDietz GDZ71 durchlas by 71 cm motor 75kw with breitenverstehlung and hydraulic saegaspaner stroke 600 mm chip venture hydraulic hilsfwagen electrically splitting wedge with Ca ...
3212196.jpg
Tharje CHAMBERS MUHLBOCK
Drying Chambers Muhlbock bj. 2003 wide 5.52 5/1.20 4/1.20 fans 5/3kw Compline B7yhn0dne Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2984811.jpg
AUT CUT dhe të jetë Mule WD FR97
Automatic nachschnit and besaeummersaege WUSTER DIETZ FR 97 from bj. 1996 complete from small sawmill Mmipl Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndo ...
3133738.jpg
FRAME ESTERER HDS600
COMPLETE SAWMILL WITH SAGE GATE ESTERER HDS 600 HUB 600 CHIP CAR HYDRAULIC WITH AUTOMATISCHEBREITENVERSTELLUNG AUXILIARY CAR COMPOUND MITER SAW ROLLER 20 M LONG BREITE1. 6 M DROP LEFT RIGHT SCHARFEREI ...
2946115.jpg
Paleta LINE Bohm KRUSE
Palette line BOHM KRUSE 1990 renewed 2014 capacity 1200 pallets 8 hours ago space 40 m / 6 m is still in operation Nnpnxb8d Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mu ...
98 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close