Profili i Dealer

Vest-Vind Aps

Vest-Vind Aps


Henrik Sørensen

Holsbjergvej 31
2620 Albertslund

Danimarkë


numrin e telefonit Trego

Ofertat tona të lartë
3576888.jpg
Paketimi i linjës me lexuesin Soco Soco
Packing band lenght 8,5 m width 1,0 m , height 0,95 m with SOCO box closer Baralztaby më shumë »
3576856.jpg
Kallesoe tre angel press Kallesoe
Kallesoe tre angel press Lenght machine 2,3 m Lenght for wood 2,2 m Fh3ms7uay Width 1,35 m Height wood 0,84 Height machine 1,6 m Width 6 pneumatic cylinder and fire hose më shumë »
3576843.jpg
Transport Band
Transport Band lenght 5 m, width 0,55 m height 0,82 m H2k3k3l Band width 0,4 m më shumë »
Dërgoni kërkesën për Vest-Vind Aps

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3576888.jpg
Paketimi i linjës me lexuesin Soco Soco
Packing band lenght 8,5 m width 1,0 m , height 0,95 m with SOCO box closer Baralztaby
3576856.jpg
Kallesoe tre angel press Kallesoe
Fh3ms7uay Kallesoe tre angel press Lenght machine 2,3 m Lenght for wood 2,2 m Width 1,35 m Height wood 0,84 Height machine 1,6 m Width 6 pneumatic cylinder and fire hose
3576843.jpg
Transport Band
Transport Band lenght 5 m, width 0,55 m height 0,82 m H2k3k3l Band width 0,4 m
3576834.jpg
Makinë e Dyfishtë Torwegge Torwegge
Torwegge Double Tenon Machine B9uzqoic
3576827.jpg
Makinë e Dyfishtë Tenon Formio
Used Formio double tenon machine Baq9zt2i22
3344376.jpg
tavolina Q ashensor Q - transport
4 Siccors lift tables 1 m x 1,55 m, 1000 kg Electric with remote control and rollers Dehieu39y 2 of the lifts are with sides for stacking and 2 of the lift are turnable. The price is for one lift tab ...
3344382.jpg
Fraiser Rilesa për prodhimin sistemoj Rilesa
Special build fraiser for making shelves in solid wood. 2 Fraiser for 15 x 90 mm material 2 Fraiser for 15 x 65 mm material Yrgph8 Including tools, Price is for one fraiser Build by Rilesa Denmark
3521623.jpg
egde sander Arminius Maschinebau S-65-NB4
Very good edge sander, kept in perfect conditions 380 V 50HZ Fzyx9ox
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave