Profili i Dealer

S4Metro - Solutions4Metrology,Lda

S4Metro - Solutions4Metrology,Lda


Herr Bernardo Gomes

Parque Empresarial Pinhal Forno D1 D1
2860 Moita

Portugali


numrin e telefonit Trego


Idealized with the propose of facilitating the evaluation and critical analysis, S4Metro offers a complete measuring and analysis solution, for intervening in the development and quality control of your products, machines and tridimensional equipments.

Acting in almost all areas of the world industry, using all the experience gathered nationally and internationally, S4Metro has the prime objective of contribute in the quality development of all the projects in wich it is involved.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3825403.jpg
Zeiss SMM - CNC 3000x1600x2400 Zeiss SMM-C
Zeiss SMM with DSE and RST Dyg8st2 Controler Zeiss C98 8 bits Possible to Retrofit Umess Software më shumë »
2653556.jpg
B & S Scirocco CNC 20.13.10 Brown & Sharpe Coordinate Measuring Machine
Brown & Sharpe Scirocco 13.20.10 F8gw8h22u Controller B3LC PH10M + TP200 PC and Software on request Possible to Retrofit MPee(microns) 4,5 + 5 *L/m Possible to Visit in Operation më shumë »
2653576.jpg
Regjistrimi Dea CNC CMM 20.10.06 Dea Record
DEA Record 10.20.07 Me5011 + ME471 F8g339mmi PH10M + TP20 PC and Software on request MPee(microns) 4 + 4 *L/m Possible to Visit in Operation më shumë »
Dërgoni kërkesën për S4Metro - Solutions4Metrology,Lda

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3825403.jpg
Zeiss SMM - CNC 3000x1600x2400 Zeiss SMM-C
Zeiss SMM with DSE and RST Dyg8st2 Controler Zeiss C98 8 bits Possible to Retrofit Umess Software
2653556.jpg
B & S Scirocco CNC 20.13.10 Brown & Sharpe Coordinate Measuring Machine
Brown & Sharpe Scirocco 13.20.10 Controller B3LC PH10M + TP200 PC and Software on request F8gw8h22u Possible to Retrofit MPee(microns) 4,5 + 5 *L/m Possible to Visit in Operation
2653576.jpg
Regjistrimi Dea CNC CMM 20.10.06 Dea Record
DEA Record 10.20.07 Me5011 + ME471 F8g339mmi PH10M + TP20 PC and Software on request MPee(microns) 4 + 4 *L/m Possible to Visit in Operation
3577770.jpg
Wenzel CNC LH 108 Wenzel Lh108
CNC 1600x1000x800 Me5011 Controller Barisvacfk Metrolog X4 Retrofitted 12.000 KG
2654248.jpg
Wenzel LH86 CNC CMM Wenzel LH 86
Wenzel LH86 10.08.06 Renishaw UCC2 UCC Server PH10M + TP2 Workstation Included with LED Monitor MPee(microns) 4+ 4 *L/m Yeptuabbi Software on Demand
2653603.jpg
Mora CNC CMM 20.08.06 Mora Euro Bg2
Mora Euro Bg2 20.08.06 Controller Pantec Ealge Pro PH10M+ + TP20 PC and Software on request Ftzf9jd Possible to Retrofit MPee(microns) 4,5 + 5 *L/m
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave