Profili i Dealer

HATVE GEAR INDUSTRY CO.LTD.

HATVE GEAR INDUSTRY CO.LTD.


Akif HAYKIR

KOS 7 NOLU SK. NO:18
42050 KONYA

Turqi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Ofertat tona të lartë
2648006.jpg
Larje makine IPSEN WPSD-11-E (S) IPSEN WASHING MACHINE IPSEN WPSD-11-E(S)
TECHNICAL DATA Type: WPSD-11-E(S) F3ta7kdwg YOM : 2002 Electrical heated: 54 kW Useable dimensions: 910 x 1220 x 610 mm më shumë »
2648002.jpg
ENDOGAS GJENERATOR IPSEN G-2000-E IPSEN IPSEN G-2000-E
Electrical heated: 20 kW Vtfgc më shumë »
2647980.jpg
Forcim furre IPSEN TQFR-11 (13) -EM S IPSEN IPSEN TQFR-11 (13)-EM S
TECHNICAL DATA Type: TQFR-11 (13) EM YOM : 1986 Electrical heated: 140 kW Operating temperature: 570 'C - 1100 'C Useable dimensions: 910 x 1220 x 610 mm Charge weight: max. 1000 kg Ycvhtwbnm Extra ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për HATVE GEAR INDUSTRY CO.LTD.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
2648006.jpg
Larje makine IPSEN WPSD-11-E (S) IPSEN WASHING MACHINE IPSEN WPSD-11-E(S)
TECHNICAL DATA Type: WPSD-11-E(S) F3ta7kdwg YOM : 2002 Electrical heated: 54 kW Useable dimensions: 910 x 1220 x 610 mm
2648002.jpg
ENDOGAS GJENERATOR IPSEN G-2000-E IPSEN IPSEN G-2000-E
Electrical heated: 20 kW Vtfgc
2647980.jpg
Forcim furre IPSEN TQFR-11 (13) -EM S IPSEN IPSEN TQFR-11 (13)-EM S
TECHNICAL DATA Type: TQFR-11 (13) EM YOM : 1986 Electrical heated: 140 kW Operating temperature: 570 'C - 1100 'C Ycvhtwbnm Useable dimensions: 910 x 1220 x 610 mm Charge weight: max. 1000 kg Extra ...
2647993.jpg
Forcim furre IPSEN RTQF-11 (13) EM IPSEN IPSEN RTQF-11 (13)EM
TECHNICAL DATA Type: RTQF-11 (13)EM Jiaqlrz YOM : 1990 Electrical heated: 140 kW Operating temperature: 570 'C - 1100 'C Useable dimensions: 910 x 1220 x 610 mm Charge weight: max. 1000 kg Extra INV ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close