Profili i Dealer

INDUSTRIAL MAINTENANCE d.o.o.

INDUSTRIAL MAINTENANCE d.o.o.


Herr Antonio Bahat

Mavra Schlengera 3
42204 Gornji Kneginec

Kroacia


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3737818.jpg
Kaldaja e ngrohjes 500 kW Kohlbach
Kohlbach heating bolier with dosing silo for sawdust/wood chips. Bb92ev0mo0 500 kW më shumë »
3737811.jpg
sharra 1200
Sawmill with infeed transporters, outfeed transporters, sorting line and cut off maschine.. Ndh0t Electrical carriage.. With silo. Line is still in use. më shumë »
3345352.jpg
vakum mekanizëm ngritjeje Im VTL 150
Vacuum lifter VTL 150 Max lifting capacity : 150 kg Lifting height : from 10 cm up to 180 cm Ptdhoi Crane : 6 m Vacuum pump : 300 m^3/h më shumë »
Dërgoni kërkesën për INDUSTRIAL MAINTENANCE d.o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3737818.jpg
Kaldaja e ngrohjes 500 kW Kohlbach
Kohlbach heating bolier with dosing silo for sawdust/wood chips. Bb92ev0mo0 500 kW
3737811.jpg
sharra 1200
Sawmill with infeed transporters, outfeed transporters, sorting line and cut off maschine.. Ndh0t Electrical carriage.. With silo. Line is still in use.
3345352.jpg
vakum mekanizëm ngritjeje Im VTL 150
Vacuum lifter VTL 150 Ptdhoi Max lifting capacity : 150 kg Lifting height : from 10 cm up to 180 cm Crane : 6 m Vacuum pump : 300 m^3/h
3345341.jpg
Veshje / makina vajosje IM DRM 2-1300
Double side coating machine Infeed transporters (optional - driven) Outfeed transporters (optional - driven) Max working width : 1300 mm Max working height : 120 mm Working speed : 1 - 10 m/min Vacuum lifter IM VTL 150 Max loa ...
3337656.jpg
shpimit Dovel dhe futur makina IM BDI 2500
Working length : 60 - 2440 mm Working thickness : 10 - 40 mm Main spindle Qty : 1 pc Drilling motor power : 2.2 kw Total power : 4.5 kw Dcivnxony X axis travelling speed : 5-100 m/min Y axis travelling speed : 5-30 m/min Overall ...
3332506.jpg
Silo 60 m ^ 3
Silo 60 m^3 for sawdust, wood chips with outfeed unit and ventilator .. Daywtqau0 Power all togather around 30 kw..
3194600.jpg
Automatik hyrje / dalje 4 anësor formues IM 4000
Automatic input/output for 4 side moulder 7bybcyixi Input/output length : 1500 - 6000 mm Input/output width : 15 - 100 mm Input/output height : 10 - 150 mm Input/output speed : 1 - 30 m/min Automatic stacking packages in max d ...
2962063.jpg
Kalibrimi Sander gjerë rrip për lamelas INDUSTRIAL MAINTENANCE d.o.o. IM SCC 650
Tolerance - 0,1 mm S2upap Max.working width - 650mm Min.working length - 400mm Working thickness - 2.5-100mm 1st sanding motor power - 11kw 2nd sanding motor power - 5.5kw Feeding motor power - 1.5kw Cleaning brush morot - 0.37k ...
2727572.jpg
Në tryezën e pa për prodhimet arkivol
Under table saw for cutting a angular for coffin productions.. Vrh3uu
3296844.jpg
linjë automatike për panele druri të ngurta IM CS 1300
Autimatic line for cutting off for solid wood panels B9xytvcm Min - max working width - 100 to 1300 mm Min - max working height - 3 to 130 mm Min - max working length - 600 to 6000 mm Automatic adjustment for cutting (first cut ...
2657413.jpg
Lëmues / machine planifikimin INDUSTRIAL MAINTENANCE d.o.o. SANDPO RPP
Working width : 50 - 1300 mm Min working length : 400 mm Working thickness : 3 - 100 mm Planer motor : 22 kW , 36 m/s 1 sanding motor : 22 kW , 22 m/s 2 sanding motor : 15 kW , 14 m/s Cleaning brush : 0,37 kW D2fgwif Total power ...
2648391.jpg
Automatik gisht jointing linjë INDUSTRIAL MAINTENANCE d.o.o.
Infeed length : 150-900 mm Mb98h Shaping Thickness : 20-150 mm Max. working width : 590 mm Pressing thickness : 20-80 mm Pressing width : 30-150 mm shaper spindle dimeter : fi 50 mm shaper spinfle speed : 6750 r/min Hogger spindl ...
2648275.jpg
CNC router INDUSTRIAL MAINTENANCE d.o.o.
Specification for all type : Working area : 2500x1300 mm Resolution : +0,025 mm Spindle power : 6kW, 9,5 kW Spindle speed : 0-24000 r/min Max. speed : 25 m/min Vorking Voltage : 380 V /50 Hz Obtezvct Comand code : HPGL, G-code. ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave