Profili i Dealer

CIMOS

CIMOS


Herr Romeo Bozic

Marezganskega upora 2
6000 Koper

Slovenia


numrin e telefonit Trego

Ofertat tona të lartë
2625020.jpg
qendra machining MORI SEIKI CV-500
Dimensions 1937*3768*2860 X29nabm93 Weight 4.400 kg më shumë »
2625007.jpg
qendra machining MORI SEIKI TV-400
Dimensions 1550*1855*2378 X29jecd2p Weight 1.500 kg më shumë »
2625047.jpg
qendra machining MAZAK H400N
X29vbre3xDimensions 1850*3210*2500 Weight 8.500 kg më shumë »
Dërgoni kërkesën për CIMOS

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
2625020.jpg
qendra machining MORI SEIKI CV-500
Dimensions 1937*3768*2860 X29nabm93 Weight 4.400 kg
2625007.jpg
qendra machining MORI SEIKI TV-400
X29jecd2pDimensions 1550*1855*2378 Weight 1.500 kg
2625047.jpg
qendra machining MAZAK H400N
X29vbre3xDimensions 1850*3210*2500 Weight 8.500 kg
2625033.jpg
qendra machining MAZAK H400
J7g7ejDimensions 1850*3210*2500 Weight 7.200
3526556.jpg
Melting furre BOTTA 1000
P=30 kW Ezh8awjm3 Wght: 24.600 kg Dimensions: L6050 x W2820 x H6050
3526550.jpg
zvogëlimin shtyp DIESSE PRESSE T25
Baclr389uwP=30 kW Wght: 5.000 kg Dimensions: L2100 x W1700 x H4100
3526544.jpg
zvogëlimin shtyp DIESSE PRESSE T35
P=35 kW Wght: 6.200 kg B38lz73q Dimensions: L2200 x W1750 x H4600
3526542.jpg
zvogëlimin shtyp DIESSE PRESSE T35
P=35 kW Mt7aeo Wght: 6.2000 kg Dimensions: L2200 x W1750 x H4600
3526536.jpg
zvogëlimin shtyp DIESSE PRESSE T35
P=35 kW Ezhyb8y3i Wght: 6.200 kg Dimensions: L2200 x W1750 x H4600
3526517.jpg
HPDC Machine IDRA 700
Baclicif9vP=45 kW Wght: 32 000 kg Dimensions: L8530 x W2450 x H2500
3526509.jpg
HPDC Machine IDRA 700
P=45 kW Wght: 32.000 kg Baclfv8y9n Dimensions: L8530 x W245 x h2500
3526501.jpg
HPDC Machine Litostroj HTS 450
M3zpfP=35 Kw Wght: 19.000 kg Dimensions: L7200 x W2000 x H2500
3526495.jpg
HPDC Machine Litostroj HTS 800
P=120 Kw Wght: 50.000 KG Hwyhl8g9 Dimensions: L 10000 x W3000 x H3000
3458632.jpg
ELHA ELHA FM3+X
Horizontal center with fixed spindels 60 kW Jupfsi 15.600 kg
3457332.jpg
Rreze-X makine GILARDONI
Dimension mm:1923 x 1270 x 2140 Jupeju Power supply kVA Mono 230V 50 Hz 16A Max. weight: 1800 kg
3098611.jpg
Machine Center UNIOR FPZ-250
Machine No. :195-0000-0 Mpxtt Weight: 18.000 kg
3367710.jpg
Machining prod. linjë UNIOR FPZ 1 - 10
UNIOR 1-10 prod.cells UNIOR 2-6 prod.celIs UNIOR 3-4 prod.cells UNIOR-FPZ 1 UNIOR-FPZ 2 8ueh3rbq8
3277844.jpg
furre induksion shkrirjes ABB 21503
Induction melting furnace 380kVA Cjbzk2qu
3277835.jpg
furre induksion shkrirjes ABB GE 21502
Induction melting furnace 380kVA Wu3xq83l
2624945.jpg
robot Yaskawa Motoman F 165
Dimensions 2200x750x1500 Power 7,5 kW Weight 1.300 kg Hikir9br
2627404.jpg
Gravitet Pajisja e përkulur Intermetal
Ce8urvkmDimensions 2000x2000x3000 Weight: 1200 kg
31 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close