Profili i Dealer

RFPM

RFPM


Herr Robin PLAZA

Route de luxeuil
70170 Villers-sur-Port

Francë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Ofertat tona të lartë
3736833.jpg
Kompresor me vidë ATLAS COPCO GA37VSD ATLAS COPCO GA37VSD
Variable flow screw compressor with ACT 80 dryer. The compressor ran 52,000 hours Hylvo3b Screw group replacement at 40,000 hours Last interview from: 07/09/17: Drain + filters Energy saving wi... më shumë »
3736809.jpg
Tejzanor makinë larëse AMSONIC Branson EVD 80 MS
Automatic ultrasonic degreasing machine for washing and drying parts. Machine sold in the state. The machine is equipped with an automatic loading conveyor. Characteristics : - Max weight p... më shumë »
Dërgoni kërkesën për RFPM

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3736833.jpg
Kompresor me vidë ATLAS COPCO GA37VSD ATLAS COPCO GA37VSD
Variable flow screw compressor with ACT 80 dryer. The compressor ran 52,000 hours Hylvo3b Screw group replacement at 40,000 hours Last interview from: 07/09/17: Drain + filters Energy saving wi... më shumë »
3736809.jpg
Tejzanor makinë larëse AMSONIC Branson EVD 80 MS
Automatic ultrasonic degreasing machine for washing and drying parts. Machine sold in the state. The machine is equipped with an automatic loading conveyor. Characteristics : - Max weight p... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave