Weinig Unimat 23 Gold

15.000 EUR
Çmim fiks pa përfshirë TVSH
2001
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës
Europe - Estland
vend

MACHINE DATA

lloj makine
Weinig Unimat 23 Gold
Viti i prodhimit
2001
kusht
i përdorur
Mirë, Duke punuar çdo ditë

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
15.000 EUR Çmim fiks
TVSH
përjashtues
vend
Europe - Estland Estoni
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A2748919
Rifreskimi i fundit
në 18.10.2017
parë
132943 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

WEINIG four side moulder, type Unimat 23 GOLD
Zabjzdj2x

Manufacture year 2001

Machine specifications:

Planing width 20 – 230 mm
Planing height 8 – 120 mm
Feed speed 6 –30 m/min, motor power 4 kW

Spindle layout:
1. Horizontal bottom spindle, motor power 10 kW
2. Vertical right spindle, motor power 10 kW
3. Vertical left spindle, motor power 10 kW
4. Horizontal top spindle, motor power 15 kW
5. Horizontal top spindle, motor power 15 kW
6. Horizontal bottom spindle, motor power 15 kW

- Spindle diameter 40 mm
- Length infeed table 1200 mm
- 4 driven feeding rollers in table
- Heavy duty cardan feeding
- Feed speed frequency controlled
- Digital read out feeding speed


SELLERS

TM Kaubanduse OÜ

Personi kontaktues:Herr Rauno Mahlapuu

Rebase küla, Kambja vald -

62021 Tartumaa, Estland

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2016

2 reklama në internet

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: +372 56225963
  faks: -
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  +372 56225963
  personi i kontaktit:
  Zoti Rauno Mahlapuu
  ID Machine:
  A2748919 në Machineseeker
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave