Fundi Tenoner dyshe SCM D80

6.000 EUR
Çmim fiks pa përfshirë TVSH
përdorur
Lloji i ofertës
Europe - Estland
vend

MACHINE DATA

lloj makine
Fundi Tenoner dyshe
prodhues
SCM D80
kusht
i përdorur
Mirë, Workind përditshme

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
6.000 EUR Çmim fiks
TVSH
përjashtues
vend
Europe - Estland Estoni
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A2749188
Rifreskimi i fundit
në 18.10.2017
parë
72057 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

Working width: 3200 mm
Solid steel chain with steel platens and dogs every 40 cm
Infeed chain with approx. 40 cm. overhang
Zadz8ptie
Top pressures with belts
Equipment each side:
1+1 Saw, motor 4 / 6,5 kW, tilting, 200 mm height adj., 250 mm
lateral adjustment,
tilting
1+1 Shaper, motor 4 / 6,5 kW, height and lateral adjustment,
tilting
1+1 Milling spindle, belt drive, 3 / 4 kW, 2800/1400 rpm, 250
mm height adj. and 250 mm lateral adjustment, tilting
Motorised width adjustment
No sound enclosure


SELLERS

TM Kaubanduse OÜ

Personi kontaktues:Herr Rauno Mahlapuu

Rebase küla, Kambja vald -

62021 Tartumaa, Estland

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2016

2 reklama në internet

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: +372 56225963
  faks: -
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  +372 56225963
  personi i kontaktit:
  Zoti Rauno Mahlapuu
  ID Machine:
  A2749188 në Machineseeker
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave