Profili i Dealer

Ineichen AG

Ineichen AG


Herr Mario Stöckli

Luzernerstrasse 26
6294 Ermensee

Switzerland


numrin e telefonit Trego


Maschinen und Anlagen für die Holz- und Kunststoffverarbeitung

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3607170.jpg
BIESSE SKILL 1536 G FT CNC-BEARBEITUNGSZ BIESSE SKILL 1536 G FT
Workspace: 3765 mm = X, Y = 1585 mm, Z = 170 mm Year of production: 09-2014 Flange for the use of a unit of angle Preparation of C-axis Fan device with 4 nozzles Turret tool magazine with 12 ... më shumë »
3790588.jpg
MARTIN T75 PreX pompë rrethore Martin T75 PreX
Text Technical characteristics of the basic machine: Construction year: 2014 Machine number: 532412 Weight: 1600-2100 kg Table size: 862 x 1504 mm in cast iron, table extension standard runni... më shumë »
3790585.jpg
ALTENDORF F45 Elmo drive Altendorf F45 Elmo Drive
Text Schiebeschlittenlänge: 3000 mm Bracket size: 600 x 1800 mm Cutting width right of the journal: 1000 mm Blade max: 550 mm Scoring sawblade: Yes Bias point bar 45°: on both sides 90° heig... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Ineichen AG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3607170.jpg
BIESSE SKILL 1536 G FT CNC-BEARBEITUNGSZ BIESSE SKILL 1536 G FT
Workspace: 3765 mm = X, Y = 1585 mm, Z = 170 mm Year of production: 09-2014 Flange for the use of a unit of angle Preparation of C-axis Fan device with 4 nozzles Baz0mri73c Turret tool magazine with 12 positions Safet ...
3790588.jpg
MARTIN T75 PreX pompë rrethore Martin T75 PreX
Text Technical characteristics of the basic machine: Construction year: 2014 Machine number: 532412 Weight: 1600-2100 kg Table size: 862 x 1504 mm in cast iron, table extension standard running as a lockable tool storage; ...
3790585.jpg
ALTENDORF F45 Elmo drive Altendorf F45 Elmo Drive
Text Schiebeschlittenlänge: 3000 mm 0lurp0lz Bracket size: 600 x 1800 mm Cutting width right of the journal: 1000 mm Blade max: 550 mm Scoring sawblade: Yes Bias point bar 45°: on both sides 90° height: 170 mm 45° hei ...
3790564.jpg
UTIS gërthyese tjerrëse Utis TS-CSN
UTIS TS CSN tilting spindle moulder 3-AXIS POSITIONING CONTROL, AC SPINDLE HSK-F80 Text Swivel: + 22.5 / - 45 ° Table size: 2150 x 920 mm Figk0he Rpm: 1500-9000 RPM. Motor: 7,5 kW/400V/50 Hz Tool ø max: 300 mm Top p ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave