Profili i Dealer

CNC Technik Friedrich

CNC Technik Friedrich


Herr Christian Friedrich

Dürrer Berg 39
08309 Eibenstock

Gjermani


numrin e telefonit Trego

CNC-Technik Friedrich ist Ihr professioneller Partner für CNC Lang- und Kurzdrehtechnik

Vertriebspartner der Marken TSUGAMI, BIGLIA, Rema Control, OKK, Drema Tools, HOBE und SCHLENKER.
Kompetenz in komplett Ausrüstung für Drehautomaten
optimale Beratung

Shko tek ofertat më të lartë › 

CNC Technik Friedrich është një tregtar i besuar
Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker


Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim.

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.
Sigurisht që të ndodhë gjithsesi gjatë dallimet e procesit të blerjes të opinionit. Machineseeker dhe Thorsten Muschler GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet e aktiv Maschinensucher ose Machineseeker blerës apo shitës.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

Ofertat tona të lartë
3603949.jpg
machine CNC kthese Weiler UD 42
Weiler UD 42 CNC Year of construction: 1991 Delivered: 1992 Control: Siemens 820T The machine was refited by Weiler in the year 2012. Max circulation above bed: 330mm Max circulation over sl... më shumë »
3732409.jpg
soft cheeks SMW MWB-D200
soft jaws SMW Autoblok MWB-D200 (Item No. 013490) They are 2 sets available, Price is per Set!!!! Width: 40mm Height: 60mm Length: 70mm Groove: 17mm Tip teeth: 1/16 "x90 ° a + b f. ISO4762: ... më shumë »
3732383.jpg
soft cheeks SMW AWB-D165
soft jaws SMW Autoblok AWB-D165 (Item No. 035954) They are 2 sets available, Price is per Set!!!! Width: 40mm Height: 40mm Length: 80mm Groove: 14mm Tip teeth: 1/16 "x90 ° a + b f. ISO4762: ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për CNC Technik Friedrich

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3603949.jpg
machine CNC kthese Weiler UD 42
Weiler UD 42 CNC Year of construction: 1991 Delivered: 1992 Control: Siemens 820T The machine was refited by Weiler in the year 2012. Max circulation above bed: 330mm Max circulation over sl ...
3732409.jpg
soft cheeks SMW MWB-D200
soft jaws SMW Autoblok MWB-D200 (Item No. 013490) They are 2 sets available, Price is per Set!!!! Width: 40mm Height: 60mm Length: 70mm Groove: 17mm Tip teeth: 1/16 "x90 ° a + b f. ISO4762: ...
3732383.jpg
soft cheeks SMW AWB-D165
soft jaws SMW Autoblok AWB-D165 (Item No. 035954) They are 2 sets available, Price is per Set!!!! Width: 40mm Height: 40mm Length: 80mm Groove: 14mm Tip teeth: 1/16 "x90 ° a + b f. ISO4762: ...
3250616.jpg
Curve torno Index B60
Automatic Tracer Index B60 Year of construction: 1979 Incl. Part-time speed change gears Ci8bpqzny
3709674.jpg
Qendra kthese - bluarje Doosan Puma MX2100 ST
DOOSAN MX 2100 ST Year of construction: 2010 Control Fanuc 31i A Max. Turning diameter 540/300 mm Max. Turning length 1020 mm Spindle motor left / right 22 kW, Max. Spindle speed 5,000 rpm C0d ...
3708764.jpg
tool holders BT 30
Crt9rxk3 20 pieces tool holders BT30 Condition: used
3708761.jpg
mbajtësit mjet SK 40
9 pieces tool holders SK40 Condition: used Ncloz 1x knife head Sandvik + inserts, new and used 1x trimming mandrel 1x Morse cone 2 / M10 1x Morse taper MK2 1x Weldon drm 28 1x Weldon drm 10 ...
3337747.jpg
makine CNC bluarje Chiron Mill 2000
Vertical CNC production center MILL 2000 Partially Refurbished Used Machine - Year 2002/2 2016 Spindle renewed, X axis renewed Weight 9.500 kg Machine no. 220-05 Delivery: Driving machine wi ...
3703748.jpg
torno WMW "8. Mai" DLZ 450.1600
WMW "8.May" DLZ 450.1600 Year of construction: 1963 Max. Turning diameter over slide: 250mm Max. Turning diameter over bed: 450mm Front part of the bridge can be removed Max. Turning diameter ...
3644910.jpg
makine shpimit Georg Huhnholz BT10
Drilling machine Georg Huhnholz BT10 Year of construction: 1969 4 speeds Bbez28acho with gear Gear on the stand is defective.
2683669.jpg
collets SZM F161E
Collets F161E of SZB with diameters of Ynbtyrs3v 5, 70 mm, 6, 17 mm, 6, 71 mm, 7, 26 mm, 8, 22 mm, 8, 61 mm, 9, 32 mm Variant: Smooth ground - UP (ultra Praezsionsausfuehrung) new Shpallja ës ...
2451061.jpg
makinë Partcleaning Zippel K1-130-2LB/S0
Zippel K1-130-2 lb/S0 car wash L29hv Built in 2007 Hours of operation about 100 No damage It's a two-chamber system (cleaning agent) Basket size 1000x1000mm Loading height 800 mm The plant h ...
3321982.jpg
machine CNC kthese Index ABC60 Speedline
INDEX ABC60 Speedline Year of construction: 2013 Control: Fanuc Series 31i-A SPINDLE - spindle drive power: 29 [kW] - Spindle speed: 6000 [rpm] Yrfzl8 - Max. Rod diameter: 60 [mm] Minimum ...
3671595.jpg
nxjerrjes mjegull e naftës 3Nine Lina 500
Oil mist suction 3Nine Lina 500 Year of construction: 2015 Weight: 30kg Power: 0.55kW U0zcudnl including wall bracket, mounting aid, CIP pump without filter
3659169.jpg
Mjegull e naftës 3NINE Clara
Oil Mist Separators Manufacturer: 3NINE Type: Clara Year of construction: 2008 Bbi8von9bb Ready to use, only used for 4 years, remaining time in storage due to a changeover to central aspirati ...
3652418.jpg
aparat që ndan shkumë Bandskimmer
Belt skimmer for removing dirt from the coolant Bbg9zp3ccc including magnetic stand
3650042.jpg
barfeeder Kupa LM1500
Kupa LM1500 bar feeder Year built: unknown Muayx0 Diameter: 4-85mm Length: 650-1700mm Max. Bar weight: 125kg Height adjustment: 860-1200mm Drive: Servo Machine dimensions: 220x90x160cm Weight: 400k ...
3650038.jpg
Saw ftohtë Qarkorja Kasto V315U
Kasto V315U Year of construction: 2000 2 cutting speeds (slow speed) Coolant pump Saw head rotatable 45 ° Saw blade max. 315 mm Cutting area: 90 x 90 mm square with 315 mm blade Cutting area: 135 x ...
3650022.jpg
Tapesaw Kasto Functional U
Kasto Functional U Year of construction: 2000 forces Round flat square 90 °: 260 300x260 260x260 + 45 °: 200 200x240 200x200 + 60 °: 165 160x120 150x150 -45 °: 200 200x240 200x200 Sawband dime ...
3649998.jpg
makine CNC bluarje Emco VMC-100
Emco VMC-100 Control: Emcotronic TM02 traverse X: 185mm Y: 95mm Z: 200mm Bbgjii8tgo Spindle speed: 10-4000rpm Magazine for 10 tools SK30 cone
3644945.jpg
makine shpimit Knorr CM10/55
Drilling machine Knorr CM10 / 55 Year of construction: 1962 4 speeds Ncsymxer ring gear
34 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave