Profili i Dealer

MaschinenPortal24

MaschinenPortal24


Herr Viktor Medchen

Allee 43
74072 Heilbronn

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

MaschinenPortal24, Blechbearbeitungsmaschinen

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3682112.jpg
kombinuar me laserpunch Trumpf Trumatic TC 600L -1600 FMC
combi laser punch Trumpf Trumatic TC 600L -1600 FMC power 2400 watt. Dv8pka year 1999 më shumë »
3666424.jpg
Punë me lazer Trumpf Trumatic TC 600L -1300 FMC
Laser punch Trumpf Trumatic TC 600 -1300 FMC, Power 2200 Watt B20trdpy Year 1996, new resonator 2005 cnc: Siemens Sinumerik 840D Zone: 1.300 mm x 2.500 mm power: 2200 Watt më shumë »
3654561.jpg
Laser cutting machine Trumpf TC L3050
TRUMPF TRUMATIC L 3050, year: 2005 Nawrb hours: ca. 62500 machine on, 13700 beam on power: 5000 Watt cnc: Siemens Sinumerik 840D më shumë »
Dërgoni kërkesën për MaschinenPortal24

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3682112.jpg
kombinuar me laserpunch Trumpf Trumatic TC 600L -1600 FMC
combi laser punch Trumpf Trumatic TC 600L -1600 FMC power 2400 watt. Dv8pka year 1999
3666424.jpg
Punë me lazer Trumpf Trumatic TC 600L -1300 FMC
Laser punch Trumpf Trumatic TC 600 -1300 FMC, B20trdpy Power 2200 Watt Year 1996, new resonator 2005 cnc: Siemens Sinumerik 840D Zone: 1.300 mm x 2.500 mm power: 2200 Watt
3654561.jpg
Laser cutting machine Trumpf TC L3050
TRUMPF TRUMATIC L 3050, year: 2005 Nawrb hours: ca. 62500 machine on, 13700 beam on power: 5000 Watt cnc: Siemens Sinumerik 840D
3211246.jpg
Laser cutting machine Trumpf Trumatic TC L 3030
Laser cutting machine Trumpf Trumatic TC L3030 B7pmj7cxo year 2002 Hours: Resonator 36217 , laser on 28693 ( 02/2017)
3503584.jpg
Makinë me lazer kombi Trumpf 600-1300
Combi laser-punch machine Bbmha7pa
3188054.jpg
makinë lazer Trumpf Trumatic TC L 2530
Manufacturer: Trumpf Type: L 2530 Year of construction: 1998 Working range: 2500 mm x 1250 mm Laser power: 2200 w New resonator in 2005 Control: Siemens Sinumerik 840 d Hours of operation: Mach ...
3410101.jpg
Magazinimi i fletëve metalike Stopa TKL + LiftMast Trumpf
sheet metal storage STOPA TKL + LiftMast Trumpf Mzhzv year 2007
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave