Profili i Dealer

Interelectronix

Interelectronix


Herr Christian Kuehn

Ottostrasse 1
85649 Brunnthal

Gjermani


numrin e telefonit Trego

Herstellung von Touchscreens und HMI Baugruppen und Komplettlösungen

Dërgoni kërkesën për Interelectronix

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close