Profili i Dealer

Holz-Henle-Sägewerk

Holz-Henle-Sägewerk


Herr manfred henle

weiherstraße 5
79618 Rheinfelden

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Aus Betriebsauflösung werden frei

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3813555.jpg
Sharra rrethore për përpunimin e drurit 500-800 d Chrom-Vanadium
CA 100 St-new unused circular saws for woodworking D8h0gdbt 500-800 mm d Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3813551.jpg
nxjerrjes swarf Schroeder
Exhaust fan 300 mm 7,5 kw Nfrzp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3216825.jpg
Hallenschiebetore metal i rëndë
heavy metal Hallenschiebetore 6 cm strong brt 2 St. 4.50 m. 3.80 m high 1 St. 2 halves per 4,00 m brt 3,40 m high Brt 1 St. 2,90 m. 3.70 m high (middle with verschliessberer do r80 cm Brt 1 St. 3.4... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Holz-Henle-Sägewerk

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3813555.jpg
Sharra rrethore për përpunimin e drurit 500-800 d Chrom-Vanadium
CA 100 St-new unused circular saws for woodworking 500-800 mm d D8h0gdbt Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3813551.jpg
nxjerrjes swarf Schroeder
Exhaust fan 300 mm 7,5 kw Nfrzp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3216825.jpg
Hallenschiebetore metal i rëndë
heavy metal Hallenschiebetore 6 cm strong brt 2 St. 4.50 m. 3.80 m high 1 St. 2 halves per 4,00 m brt 3,40 m high Brt 1 St. 2,90 m. 3.70 m high (middle with verschliessberer do r80 cm Brt 1 St. 3.40 m. Half folding Folding doo ...
2679845.jpg
shirit transportieri
Conveyor belt 8m lg 1 m brt. Cleated conveyor trough 6.5 m lg 0.60m brt. Xhtx0bff Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2679488.jpg
Plotësisht automatike. kontroll Hildebrand
pleophony. Kammersteürung Hildebrand with 2 measuring points drying report writer Yl0vxnqwa Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2676182.jpg
Wood tharje autom.St. Hildebrand
Fully automatic Trocknungssteürung for drying chamber heat / sprohen / dry / offset writing instrument for documentation Yqscww Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2676165.jpg
vinç Demag
Demag monorail crane 14 m 3 t. Wflatbsf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2454393.jpg
Karabit saws rrethore Forezienne
Carbide circular saws for edgers (Esterer DKV 2c) 96 mm bore gebr with 2 grooves. partly new to 55 mm Schnitth. CA 40 St. A 15 E 65 mm Schnitth. CA 40 St. A 25 E 85 mm Schnitth. CA 30 St. A 30 E 100 mm Schnitth. CA 20 St. A 35 E 1 ...
2676148.jpg
Trenat Marshut Linck makinë Linck
Ejectors hydr 4 armed. Ejection motor drive motor with sprocket for 140 mm chain Yk2skwj7u Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2257384.jpg
Ngritësit 3 St.Stahl Kettenzug
Steel chain with single chain 625 kg 2 strand. 1250 kg at chain store 6 m lifting height 8 m / min Cat with u. Without electric drive Ceyvo2pi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ket ...
2676138.jpg
Prerëse bllok u. valët dru Leitz u. a.
Holzfräswerkzeugsätze ca 80 sets bore 30/35/40/60 mm circle 140-180 mm planing height 25-80 mm cutterblock 4 knife 120mm / 160mm / 240mm / 300mm Yk2plkrvk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkth ...
2676103.jpg
halbautom. leukoplast Europack 2
semi-automatic strapping 5-16 mm tape ca 40 hours 8y0yyh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2654663.jpg
prestar druri profilit Leitz u. a.
Groove u. Spring cutter sets / 35 mm / 40 mm / 60 mm hydraulic clamping tools 50 mm planing wave cone 40 mm Gfvmr0h Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2451486.jpg
shkarkim Poellhuber
Silo discharge: Pöllhuber for silo diameter 5 m with pneumatic. Screw propulsion VB dismantled 2200 E, Edmzmlsy8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2223205.jpg
Pneum. prerje Saw Raimann
pneumat. Chop saw 11 Kw 22 cm cutting height 700 mm S.brt. with roller table 4 m / 2.50 m Gydwh2hf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave