Profili i Dealer

BiMa GmbH Maschinen & Zubehör

BiMa GmbH Maschinen & Zubehör


Herr Walter Birresborn

Am Hetzenborn 2
54533 Oberkail

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr Walter Birresborn
54533 Oberkail
Büro
Holzbearbeitung

06567932180 06567932179 01717365226

Gjuhë: Deutsch

BiMa GmbH Maschinen & Zubehör
Ihr Specialist für Holzbearbeitungsmaschinen

www.bima-maschinen.de

Shko tek ofertat më të lartë › 

BiMa GmbH Maschinen & Zubehör është një tregtar i besuar
Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker


Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim.

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.
Sigurisht që të ndodhë gjithsesi gjatë dallimet e procesit të blerjes të opinionit. Machineseeker dhe Thorsten Muschler GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet e aktiv Maschinensucher ose Machineseeker blerës apo shitës.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

Ofertat tona të lartë
3539242.jpg
kompresor Atlas Copco
Compressor Mt7mrk Fabr. Atlas Copco Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3007390.jpg
Wide Belt Sander Ott RS-O
Wide belt sander Fabr. Ott Model. RSO 2liqe3ru8 Bu. 1979 2 band roller 2 shoe band Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3539235.jpg
Sharrat disk Baeuerle FB 25
Circular sawing machines Lnnbpzfd Fabr. Bäuerle Fashion. FB 25 Bu. 1962 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për BiMa GmbH Maschinen & Zubehör

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3539242.jpg
kompresor Atlas Copco
Compressor Fabr. Atlas Copco Mt7mrk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3007390.jpg
Wide Belt Sander Ott RS-O
Wide belt sander Fabr. Ott Model. RSO 2liqe3ru8 Bu. 1979 2 band roller 2 shoe band Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3539235.jpg
Sharrat disk Baeuerle FB 25
Circular sawing machines Fabr. Bäuerle Lnnbpzfd Fashion. FB 25 Bu. 1962 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3539231.jpg
Gjatë Belt Sander Schmid
Long belt sander Fabr. Schmid M7f39 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3539227.jpg
prestar ngurtë Baeuerle SMF/0
Starr mill Fabr. Bäuerle Model SFM / 0 Bu. 1961 Bagbt8iye2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3539224.jpg
prestar ngurtë Kamro FM 2
Starr mill Cv7cjniy Fabr. Kamro Model. FM 2 Bu. 1973 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3539220.jpg
shënoj Baeuerle AS 51
Planer Planer Fabr. Bäuerle Model. AS 51 Bu. 1961 2 drum Bagbr2qqyu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3539218.jpg
planer Trashësia Baeuerle DM 63
Thickness Planer Fabr. Bäuerle Model. DM 63 b. 1962 4 blade shaft, sliding rollers in the table 2 speeds Bagbriofqs Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund ...
3539214.jpg
shtypi i jap një lustër Joos
Veneer press Fabr. Jade Work size 2200 X 1250 mm Cv0c7vao Press can be disassembled (screwed) Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3504313.jpg
Sharra & Prerës Combi Kity 609
Circular saw cutter KombiKity 609Bauj. Spindle swivel with foldable extension table and 1992Saege C7mk8zz Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodh ...
3504296.jpg
panel saw Holz Her 1215
Panel saw Fabr. Wood manufactured Model 1215 Bu. 1992 Esyuayxfi Cut size 2200 x 5300 x 80 mm Aretirung bottom broken. canceled. Holder for blades need to be replaced for the part. Sh ...
3455731.jpg
Forklift LOC 100 PF
E Stabler of the brand LOCModel ManulocTyp is 100 PFDer Stabler in top condition. the two batteries are still full performance and have been regularly serviced. The charger as well as the click system ...
3300422.jpg
Edge mulli Frejoth
Edge grinder Gu8s0g Make: Frejoth With Swivel Schleifagregat & round finish Setup Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3381942.jpg
kompresor AeroTec
Piston compressor Mtys7w Fabr. AeroTec 270 LTR tank motor 5.5 HP b. 2008 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3381941.jpg
Frame Press Maweg
Frame press Fabr. Maweg Electr. Hydraulig Work size 3000x2500m with 2 medium pressure bar Mymjv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3366894.jpg
i përdorur Butfering ECO-E
Feeding belt sander Fabr. Bütfering Model. ECO-E machines no. 24260 B 1995 Cagvqsxo With electron. Gliederschleifschuh Tischverlaenerung front & rear, Buerstenagregat Machine has no 100 B ...
3230316.jpg
frezë Scheppach
Scheppach spindle moulder Cda9tt0dm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3218248.jpg
Duebellochbormaschine Scheer DB12
Dowel boring machine Fabr. Scheer Model. DB12 7iuixv20i With a long stop for Setzholz Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3210999.jpg
Fuerniersaege SAC
Veneer fuegemaschine Fabr. SAC With forderem table, cutting length 3100 mm 7gqyl0ndx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3088648.jpg
Vidë Air Compressor Boge
Screw air compressor 3c7i7uvii Fabr. Boge Bu. 1987 4 m3 13 bar 37 KW Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3088501.jpg
ushqim Festo
Feed Mpnxv Make. Festo Model. Goliath 3 rolls Engine No. 2094 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
23 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close