Profili i Dealer

EK-VERTRIEBSGESELLSCHAFT

EK-VERTRIEBSGESELLSCHAFT


Herr Erdogan Kilinc

Alemannenstr. 7
70736 Fellbach

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Wir handeln mit Werkzeugmaschinen von unterschiedliechen Arten.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
2216311.jpg
CNC vertikale torno YOU JI VTL 1200ATC
Vertkal Lathe YOU JI VTL 1200ATC from Taiwan CAPACITY Table diameter mm ø 1250 Max. swing mm ø 1600 Max. cutting diameter mm ø 1350 Max. cutting height mm 1200 Max. load Table kg 5000 ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për EK-VERTRIEBSGESELLSCHAFT

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
2216311.jpg
CNC vertikale torno YOU JI VTL 1200ATC
Vertkal Lathe YOU JI VTL 1200ATC from Taiwan CAPACITY Table diameter mm ø 1250 Max. swing mm ø 1600 Max. cutting diameter mm ø 1350 Max. cutting height mm 1200 Max. load Table kg 5000 ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave