Profili i Dealer

Klose & Knolle oHG

Klose & Knolle oHG


Herr Martin Knolle

Glüsinger Straße 80
21217 Seevetal

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Holzbearbeitungsmaschinen und Werkzeuge

Shko tek ofertat më të lartë › 

Klose & Knolle oHG është një tregtar i besuar
Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker


Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim.

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.
Sigurisht që të ndodhë gjithsesi gjatë dallimet e procesit të blerjes të opinionit. Machineseeker dhe Thorsten Muschler GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet e aktiv Maschinensucher ose Machineseeker blerës apo shitës.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

Ofertat tona të lartë
3697789.jpg
Slot Machine mërzitshëm Frommia 271
Motor 1,5 kW 2 manual eccentric clamp Bbugldp0h7 immediately available from site Seevetal, plus transport costs Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ket... më shumë »
3709846.jpg
buzë banding machine Hebrock EURO 2000
Max edge thickness 8 mm. Roller knife up to 3 mm maximum plate thickness 50 mm,. min. length of workpiece 260 mm,. Gos8wq0uw minimum workpiece width 90 mm,. heated infeed fence, High frequency ... më shumë »
2156428.jpg
Edge Banding Hebrock F4
maximum 2 mm edge thickness 40 mm panel thickness PLC - control for the Processing of polyurethane adhesive Glue tank with adhesive discharge device and changing pool fixture 2 slide Fuegeaggrega... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Klose & Knolle oHG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3697789.jpg
Slot Machine mërzitshëm Frommia 271
Motor 1,5 kW 2 manual eccentric clamp immediately available from site Seevetal, plus transport costs Bbugldp0h7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3709846.jpg
buzë banding machine Hebrock EURO 2000
Max edge thickness 8 mm. Roller knife up to 3 mm maximum plate thickness 50 mm,. min. length of workpiece 260 mm,. minimum workpiece width 90 mm,. heated infeed fence, High frequency Combi flush / RADIUS milling unit, Gos8 ...
2156428.jpg
Edge Banding Hebrock F4
maximum 2 mm edge thickness 40 mm panel thickness PLC - control for the Processing of polyurethane adhesive Glue tank with adhesive discharge device and changing pool fixture 2 slide Fuegeaggregate DC / opposite direction RF ...
3697795.jpg
Frame Press Hess ECONOMIC
Hydraulic frame press Crimping range 3600 x 1750 mm 3 vertical interference bars (without counterweights) 2 hydraulic cylinders horizontal immediately available from site Seevetal, plus transport costs 3ozjkmad Shpallja ësh ...
3697705.jpg
Mulliri me dyer të artë IV 68/78/90 mm Gold 701.002
Milling set for production of doors IV 68 / 78 / 90 with only a head. 3n8parvj available immediately from stock Seevetal, plus shipping costs Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ket ...
3697537.jpg
Sharrat disk Altendorf F 45 EvoDrive Edition 111
Double roller 3000 mm,. maximum circular saw blades D = 500 mm electromotive height and swivel adjustment Rotation 0 – 46 ° EvoDrive control with 7 "touch screen Equipment package consisting productivity: Bbueaahqqb -Ang ...
2157327.jpg
Copy Router SCM R8
In accordance with pictures Tt2vtspep Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3544788.jpg
WOOD HAPJA torno MVM T - 1200
Centre distance approx. 1.000 mm. 8-speed right - linkslauf,. compl. palmrest. Vierzack drive,. Revolving lathe, Bezel Bahvnidogu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodh ...
3514893.jpg
Gjatë Belt Sander Johannsen T 82-K / pneumatik
Table size 2800 x 950 mm Pneumatic sanding pad, Ikhvhun Vacuum clamping device new security technology at the table, new control cabinet with automatic star / Delta start-up Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa ...
3513483.jpg
buzë banding machine Hebrock AKV 2001 DK
with a pool of glue for edge thickness up to 5 mm, heated infeed fence RF flush yoke HF-flush unit just HF - off circular milling unit RADIUS Eqbteal RADIUS scraper Buffing unit Chassis from site Seevetal,. Shpallja ësh ...
3414032.jpg
Sharrat disk Fimal Concept 350
Cutting length 3200 mm,. Max cutting depth 105 mm at 90 °. Blade D = 300 to 350 mm, hole 30 mm,. Engine 5 kW (7.5 HP), 4000 rpm,. Feed speed 0-40 m / min. Total length 4270 mm, weight approx. 1450 kg,. required air pressure ...
3160179.jpg
vrimë Dowel makinë mërzitshëm Scheer DB 5
21-shafts, Division 32 mm Chuck M 10 thread 3xxo0pu9t Spindle distance of to 640 mm Portal passage of 1056 mm, Stroke length of 2500 mm with 4 pivoting attacks Drilling unit with motor 2,2 kW Drill head swivel, bottom borin ...
3263461.jpg
Wide-rrip Sander C.B Levigatrici 2 NRKRT 1100
2-band wide-belt sander 1. aggregate > calibrating roller (!) NEW!) Muytf 2. aggregate > Combi unit roller (!) NEW!) / Shoe with Luftschleifschuh 3. aggregate > brush roller continuous feed Total power 16 kW 31 Ah, ...
3209483.jpg
formues gisht me gisht ngurtë Schelling FZ - 4
Spindle moulder with rigid spindle D = 30 mm Pole-reversible motor 3.3 / 4 kW Eqbj2el 3-Reel feed wood from ETZ Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2962234.jpg
Tenoning dhe prerë makine Loewer
crosscut saw D = 300 mm Motor 2 HP Milling 40 mm Uz27db0 Engine 7,5 HP Weight approx. 550 kg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2276855.jpg
Frame Press MAWEG EURO
Press area 3000 x 2000 mm medium pressure 1 bar Wlyuse2x Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2157256.jpg
makine shpimit Scheer DB 12
no data available Bnysaepwi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2157059.jpg
makine varen shpimit Hettich BlueMax
for drilling for pot hole band with side holes Ttzfxxlmd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2157026.jpg
Aspirator rrota Flott 100
Absaugdurchmesser D = 100 mm Bnwnowbxc Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave