Profili i Dealer

SC Euro-Serv Consult SRL

SC Euro-Serv Consult SRL


Jozsef Jakab

Primaverii 4
535600 Odorheiu Secuiesc

Rumani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Ofertat tona të lartë
3730749.jpg
Glass grinding machine Bavelloni SB 10
Good selling price, NEW!!! Bb7zj8ssn7 më shumë »
3730748.jpg
Automatic glass cutting machine Bavelloni REV 372
GOOD CONDITION, LIKE NEW!!! Bb7zjvbmz3 më shumë »
3730747.jpg
Glass grinding machine Glaston HYION 11
Good condition, only 147.000 worked meter!!! Bb7zjlqhf2 më shumë »
Dërgoni kërkesën për SC Euro-Serv Consult SRL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3730749.jpg
Glass grinding machine Bavelloni SB 10
Good selling price, NEW!!! Bb7zj8ssn7
3730748.jpg
Automatic glass cutting machine Bavelloni REV 372
GOOD CONDITION, LIKE NEW!!! Bb7zjvbmz3
3730747.jpg
Glass grinding machine Glaston HYION 11
Good condition, only 147.000 worked meter!!! Bb7zjlqhf2
3712255.jpg
Facettenschleif / makine bluarje qelqi Glass Progetti
Spindle with 5. Dsemkpt9 TOP CONDITION! Good price! Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3712247.jpg
FATET - MAKINAT E GRINDING Lovati LOV 1000 ESI
Machine for the machining of facets and edges on glasses with outer and precised, straight edges and sharp corners. The Machine works without a template, and is equipped with a central plate with adj ...
3712246.jpg
makinë suvatim ELUMATEC EV 832
Description Simultaneous processing of outer contours as well as the sweat bead on top and bottom Two cutters places for free modular milling cutter sets Thanks to optimal Nutbild for convex and ...
3710787.jpg
Makinë shpërthyese me rërë qelqi Fratelli Pezza Ghibli 140
Work high: 1400 mm, OPEN-TOP. TOP CONDITION! GOOD PRICE! Bbx9m0dawd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3686277.jpg
Linja e prodhimit të dritareve PVC URBAN AKS 3900 + SV 305 + RAPID GLX + GRAULE
The line consists of 5 machines 1 2-head welding machine URBAN AKS 3900, 2005. 2. corner plastering machine URBAN SV 305, BJ. 2005. 3. glass Strip saw RAPID URBAN GLX 63, BJ. 2006. 4. mobile extra ...
3591690.jpg
Makinë me bërryl qelqi Adellio Latuada GAMMA 7
EXCELLENT CONDITION - LIKE NEW!! Bavkheplyk
3682187.jpg
qelqi makinë larëse SCHRAML TopCLEAR 16 Eco-4
-Working height: 1600 mm, OPEN-TOP. -Brushes: 4 PCs. Fjranq8zk -Trennen you water parts: 2 PCs (prewash, wash and rinse). -Pre-wash heated water tank. -Glass thickness: 3-12 mm. wash-einstellbar ...
3682184.jpg
Makinë xhami automatike Fratelli Pezza MISTRAL 260V
-with 3 automatic and 1 Manual nozzle. -graduate high: 2600 mm. TOP CONDITION! Uk9yi3i GOOD PRICE! Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur ...
3682183.jpg
dyfishtë saldim makine URBAN AKS 3900
-with knife 0.2 mm. -min. long: 420 mm. Bwuxrih -long max: 2500 mm. -weight: 530 kg. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3654565.jpg
xham makine bluarje Bottero Variant 810 BCS
-min. size: 40 x 40 mm -Glass thickness: 3-555 mm -Grinding profile: flat edge and hem P3fx3bbf Assembly: -3 diamond edge -2 slices of polished edge -1 felt washer edge -1 diamond disc rear he ...
3582492.jpg
xham makine bluarje Bottero Victralux 110 FC
Data: - min. dimensions: 40 x 40 mm -Glass thickness: 3-50 mm -Grinding profile: flat edge and hem Assembly: -3 diamond edge -1 diamond disc rear hem -1 polishing wheel rear hem 2qzqa3 -1 diam ...
3573899.jpg
Makinë xhami të dyfishtë Bottero GEMINI 308N
Minimal Glass Dim.: 80*80 mm.Number of spindels: 8 pieces.Glass thickness: 2-12 mm.Working speed: 1-12 m/min.Puterea instalata: 24 kW.The machine is refurbished!!! Baqeraiqal
3555352.jpg
xham makine bluarje Zafferani Velox Junior 2M/12
Grinding machine for straight edges with two working stations. Depending on the selected Diamond wheel, the desired profile is cut and polished. Data: -Glass size: at least 80 * 80 mm -Glass s ...
3553383.jpg
butyl extruder CMS CMVB07
Profile width: 6-24 mm. Butyl reservoir 7 kg. The jets are on a normalized steel header set. The butyl valve is chrome-plated floor, focuses on anti-abrasion material. Dsh8yph 3njtfc3d The butyl ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave