Profili i Dealer

KN Machinery

KN Machinery


Kjeld Nielsen

Skellerupspang 7
8600 Silkeborg

Danimarkë


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3798644.jpg
Laser cutting machine Bystronic Bystar 3015
Cqqhhmdu 3000 x 1500 mm, 3500 w, power on 34517, cut time 15798 ( 29/5-2018 ) New turbo 2016 ( 2000 hours ) new Glass revision 2018 më shumë »
3798643.jpg
Laser cutting machine Bystronic Bystar 3015
F9xx8pt 3000 x 1500 mm, 3500 w, power on 34517, cut time 15798 ( 29/5-2018 ) New turbo 2016 ( 2000 hours ) new Glass revision 2018 më shumë »
3798639.jpg
Angle Notcher Euromac Multi 220/6
6 mm variable angle Bcrrsyen9p më shumë »
Dërgoni kërkesën për KN Machinery

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3798644.jpg
Laser cutting machine Bystronic Bystar 3015
3000 x 1500 mm, 3500 w, power on 34517, cut time 15798 ( 29/5-2018 ) Cqqhhmdu New turbo 2016 ( 2000 hours ) new Glass revision 2018
3798643.jpg
Laser cutting machine Bystronic Bystar 3015
3000 x 1500 mm, 3500 w, power on 34517, cut time 15798 ( 29/5-2018 ) F9xx8pt New turbo 2016 ( 2000 hours ) new Glass revision 2018
3798639.jpg
Angle Notcher Euromac Multi 220/6
6 mm variable angle Bcrrsyen9p
3743087.jpg
roll hidr fletë Dangreen 2000 x 6 mm
Bcbmg87xxp 2000 x 6 mm, with prebending, 3 rolls: 2 pcs 145 mm, 1 pcs top roll 180 Ø Incl. bending tooling
3740239.jpg
Prerje me lazer LVD Axel 3015
Bcarwgja8p 1600/2000 Ø with 4000 x 3000 plan in bottom, with digital, aut. support drive
3731346.jpg
gijotinë Amada GPX 3012
3000 x 12 mm Gu2ggqzes with mot. back gauge and sheet support, 3 table extensions
3691886.jpg
prerja e plazmës Esab SXE-P1-3500
cutting table 3.2 x 12.0 m Gjlwgtido with Esab 200 amp fine plasma, incl. pneu. punch maker
3666509.jpg
Flame machine ESAB Numorex NXB 8500
2 single burners and 2 triple burners, extraction, tables, lifting beam 12000kg, cutting cap 5-130mm, sharpening Serial Number:98023094 Bblda8enwn Type: Numorex NXB 8500
3550496.jpg
Laser cutting machine Bystronic Byspeed 3015
4000 w 3000 x 1500 mm, cut time hours 45235, new turbo at 33617 (2014) Fag3wlhja ballscrews OK, Incl. dust filter, cooling, MMC 1- cnc control, 5+ 7,5 cutting head, under power Option: Bytrans loading/unloadin ...
3449597.jpg
PressBrake LVD PPEB 110/30 MNC 95
110 t x 3100 mm MNC 95 CNC control , Y1,Y2,X,R,Z1,Z2 9l83d3x27 automatic ADT lasersafe light barrier incl. Foot pedal 2 front support arms, movable sideways, 1 top tool and bottom tool, 1 V, 200 mm stroke Weight 10000 kg motor 1 ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave