Profili i Dealer

Atlas Trading

Atlas Trading


Herr Michael Bressler

Hohe- Lay- Str. 61
56377 Nassau

Gjermani


numrin e telefonit Trego


ATLAS TRADING ist Ihr Lieferant für hochwertige, gebrauchte Spritzgießmaschinen und Peripheriegeräte seit über 20 Jahren. Spezialisiert haben wir uns auf Spritzgießmaschinen der Fabrikate Arburg, Battenfeld, Demag, Dr. Boy, Engel, Ferromatik, Krauss Maffei, Netstal.

Wir exportieren Maschinen weltweit direkt aus der Produktion oder ab unserem Lage. Dabei übernehmen wir die komplette Logistikabwicklung „door to door“.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3712198.jpg
Kontrolli i hidronikës Arburg Hydronica Steuerung
ARBURG-Hydronica Panel slot, for machines with proportional valves, Color white, Schema: 70.412 Bbymrkoc8g Price on request Contact person Mr. Michael Bressler Shpallja është përkthyer aut... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Atlas Trading

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3712198.jpg
Kontrolli i hidronikës Arburg Hydronica Steuerung
ARBURG-Hydronica Panel slot, for machines with proportional valves, Color white, Schema: 70.412 Bbymrkoc8g Price on request Contact person Mr. Michael Bressler Shpallja është përkthyer aut... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave