Profili i Dealer

Burbage Maskin AB

Burbage Maskin AB


Herr Mattias Wäcklen

Strandvägen 2
69674 Hammar

Suedi


numrin e telefonit Trego

kontakte të tjera

Herr Hans Wäcklen

Gjuhë: Deutsch, Englisch, Schwedisch


Ofertat tona të lartë
3800717.jpg
barenë Ayen DB1000 B23
Boring machine Ayen DB1000 B23 Number of spindles 23 Bcse8bpyyn CC distance between spindles 32mm më shumë »
3793670.jpg
Duke u kthyer torno druri Lennartsfors V-matic 12
Wood lathe turning machine Model:Lennartsfors Type:Royal V-matic 12 No:60211 Year:1986 Bcqdj3b0qg Wood late Lennartsfors (swedish made),included, skruw chuck, 3 jaw chuck, , 3-backschuck, bowl... më shumë »
3790248.jpg
Gijotinë të pastër Tagliabue TT800
Vaneer Guillotines Tagliabue Mod: TT800 Cutting length pneumatic 800mm Dimension for transport 1500x800x1500mm Weight approx. 500Kg Bcpdobkgni Good working function Stock no. 103561 më shumë »
Dërgoni kërkesën për Burbage Maskin AB

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3800717.jpg
barenë Ayen DB1000 B23
Boring machine Ayen DB1000 B23 Number of spindles 23 Bcse8bpyyn CC distance between spindles 32mm
3793670.jpg
Duke u kthyer torno druri Lennartsfors V-matic 12
Wood lathe turning machine Model:Lennartsfors Type:Royal V-matic 12 No:60211 Year:1986 Wood late Lennartsfors (swedish made),included, skruw chuck, 3 jaw chuck, , 3-backschuck, bowl plate, service tools Wood late Center ...
3790248.jpg
Gijotinë të pastër Tagliabue TT800
Vaneer Guillotines Tagliabue Bcpdobkgni Mod: TT800 Cutting length pneumatic 800mm Dimension for transport 1500x800x1500mm Weight approx. 500Kg Good working function Stock no. 103561
3788056.jpg
Edge bander Vitap Smart 3
Edge bander Vitap no: 103560 Edge bander Vitap Modell: Smart3 Year: 2010 Combi-machine with edgebander-moulder-end cutter Hflldjciy Panel height 10-60mm Band thickness 0,4-3mm 2 speeds on feeding 3 / 7m/min Glue sprea ...
3713788.jpg
Orma NPC 4/70
Glue press with heating Orma Mod: NPC 4/70 Year of construction 2002 Fabricated assembled steel platens 1500x1000mm Bby2lf2uh3 Table opening 400mm Electric heater for thermal oil Max temp 120 degrees celsius Tables in g ...
3788001.jpg
Vaneer prerja Josting PFS 2100
Vaneer cutting no: 103284BX Vaneer cutting Josting Ney2b Mod: PFS 2100 Year: 1972 Hydraulic Cutting length 2100mm Stock no: 103284BX
3787997.jpg
Vaneer pa Scheer FM2-3000
Vanérsaw Scheer nr: 103557BXA Vanérsaw Scheer Bcoopgdok7 Mod: FM2-3000 Sawlenght 3000mm Motor 1,1Kw 400volt Machine in good stand Stock no: 103557BXA
3787994.jpg
shtypi Edge Panhans 920
Gluepress Press Model:Panhans Typ:920 Tech info: Ckoqkzo0 Working length 2500mm Opening 60mm 6pcs of pressing cylinders from side 2pcs press cylinders from bottom Heating 40-150 grader (2 heating bars) Presspower 0-80 ...
3787290.jpg
Drilling univers dhe futur makinë Grass BBM-T
Universal drilling and inserting machine Grass BBM-T No: 103552BXA Universal drilling and inserting machine Grass Modell: BBM-T Year 1992 Vertical drilling head turnable (X/Y) with 18pc of spindles CC distance between ...
3787271.jpg
Gluespreader me 2 rrotulla OMMA FT 1300
Gluespreader OMMA Modell FT 1300 Year 1988 Nr: 3291 Gluespreader with 2 rollers (over-under) with cleaning brushes Working width 1300mm Max height between rollers 0-100mm Neyeh Power 400v 3-fas Stock no: 103541MD
3784037.jpg
Gluespreader me 4 rrotulla Fin SC4 1300
Glue spreader with 4 rollers No 103540MD Bcnjtathpf Glue spreader Fin Mod: SC4 / 1300 Year: 1995 CE 4pc of rollers (over/under) 1 motor/glue roller Working width 1300mm Max height between rollers 120mm Roller diameter 250m ...
3783947.jpg
Rrëshqitje Tabela Saw Altendorf TKR-45
Panelsaw Model:Altendorf Type:F45 Serie n0: Year: Techn info: Cutting length 1350mm Bcniygjnel Cutting length with scoring 1250mm Cutting wdth, (ripping)1350mm Saw blade diam max with scoring blade assembled 350mm Wit ...
3782552.jpg
Multiblade Saw Zaffaroni MLS 130
Multiblade saw Zaffaroni Multiblade saw Model:Zaffaroni Ptqsmy Type:MLS 130 No:ZM 165 Year:1996 Techn info: Throughfeed width 1300 mm Spindle diam 80 mm Max tooldiameter 280 mm Max milling depth 22mm Min length ...
3782486.jpg
Throughfeed Biesse Techno Logic
Drilling machine throughfeed Model:Biesse Type:Techno Logic Serie nr:06876 Year:2000 Hdxpdtzsw Tech info: Throughfeed Drilling units:Top 3x2, bottom 6x2, left side, right side Power 400 volt, 50 Hz, 3 phase Total 51,8 ...
3781760.jpg
Kompresor me vidë Rollair Worthington Creyssensac RLR 100V7
Screw compressor Model:Rollair Typ:RLR 100V7 HP AIR Referens No:6250320200 Serie no:WCF300071 Year:2005 Rollair VARIABLE SPEED Compressors are manufactured by Worthington Creyssensac and offer advanced technologies to prod ...
3749041.jpg
Drilling throughfeed Biesse Techno KFD
Drilling machine Biesse throughfeed Ndszr Drilling machine Model:Biesse Type:Techno KFD Serie nr:39835 Year:2004 Throughfeed drillingmachine Bieese Drilling units: Top 2x2, bottom 4x2, left side, right side Power 400 vo ...
3748964.jpg
Gluespreader Osama S4R-1400
Gluespreader Model:Osama Type:S4R-1400 No:3316 Year:2009 Gluepreader with 4 rollers and cleaning device Ctps8dte Techn info: Working width1400mm Throughfeed hight min-max 0-100 mm Diameter spreader roller 210mm Feedin ...
3748959.jpg
Lloji universal i grirësve Blaubeuren-Gerhausen UWS-10
Tool Grinder, Universal Model:Blaubeuren-Gerhausen, Universal Type:UWS-10 Year1973 Bcdc38wdo9 Toolgrinder type Universal with a lot of accessories Stock no:103538BXM
3748932.jpg
Varet dhe futur Blum Miniporess
Hinge drilling and inserting machine Blum Hinge machine Model.Blum Type:Minipress Juybce Hinge, drill and inserting machine Blum Stock no:103537BXM
3748929.jpg
thikë rëndë Arbåga Swedish brand
Grinding machine Grinding machine Model:Arbåga Type:Combined Combined grinder for kutter knifes and profile knifes Motor 380 volt , 50 Hz 3 phase Bcdcuas0wb Stock no;1035436
3748922.jpg
rrip të gjatë makinë lëmues BSN 39
Sanding machine Model:Baurle Type:BSN 39 Techn info: Sanding length 2500 mm With bulit in dustcollector Motor 380 volt, 50 Hz, 3 phase Gvmiz0 Stock no:103535BXM
69 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave