Profili i Dealer

GRAND FOREST AB

GRAND FOREST AB


Herr Rolans Jirgens

Gjuterigatan 28
652 21 94 Karlstadt

Suedi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Ofertat tona të lartë
3635006.jpg
Sharrë për sharra me shirit AKE 600
Complite sawmill (type Marry go round) include Log infeed, debarker, chipcanter, Band saw machines, edger line, first floor konveyor system, wood chipper . Max sawing diameter 600mm. Fyz8utcr8 më shumë »
3631740.jpg
Përgatitja e bordit të rëndë JAJOD F600 Variant
Technical data see in attached PDF document. Made in Norvegia. Bba9g9cud3 më shumë »
3630751.jpg
Detyra e bordit të rëndë ALMAB AB 225
All conveyor system for board infees to planner. M99i9 Package lift , board separate elevator, End cutting saw. boart automatic infeed conveyor. Feeding speed til 250m m/min. më shumë »
Dërgoni kërkesën për GRAND FOREST AB

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3635006.jpg
Sharrë për sharra me shirit AKE 600
Complite sawmill (type Marry go round) include Log infeed, debarker, chipcanter, Band saw machines, edger line, first floor konveyor system, wood chipper . Max sawing diameter 600mm. Fyz8utcr8
3631740.jpg
Përgatitja e bordit të rëndë JAJOD F600 Variant
Technical data see in attached PDF document. Made in Norvegia. Bba9g9cud3
3630751.jpg
Detyra e bordit të rëndë ALMAB AB 225
All conveyor system for board infees to planner. Package lift , board separate elevator, End cutting saw. boart automatic infeed conveyor. M99i9 Feeding speed til 250m m/min.
3593600.jpg
Regjistro hyrjen e linjës Ingvar Persson AB.
Log infeed to sawing line. Include crane- manipulator. Suitable for logs with diameter 100-500 mm and legth 2-6 meter . Bav3alvfma
3561371.jpg
linja planifikimin WACO 227
M72q2 PLaning line Waco. Include package lift, double head resaw bandsawing machine AKE infeed conveyors, boards stacker machine.
3560007.jpg
nuk mund të shihet Paris AB Catech 1000
Board length 2,4–6,1 m Board width (incoming) 90–500 mm Board thickness 16–55 mm Motor power for the saw box 110–160 kW Set works Servo cylinders Bamde20d8h with proportional valves Saw rpm 3 ...
3255112.jpg
gjysëm linjë automatike rrethore AriVislanda DS74
Max cutting diameter 60 cm Dvroki Capacity 18000 m3 Sawn timber in one shift per year.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave