Profili i Dealer

MH Maschinen GmbH

MH Maschinen GmbH


Frau Maria Priller

Am Kornfeld 7
83562 Rechtmehring

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Ofertat tona të lartë
3618536.jpg
Mulli i mirë i çipit / çekanit
Drive: 315 kW Rotor diameter: 1300 mm Fuasgnoxi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3618494.jpg
Mbytja e uzinës së legenit Concetti FFS-E 600
A do weighing system B FFS-E automatic filling and seal system Cpdqrqn8 C - pale animal facility D - stretch wrapping machine Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthim... më shumë »
3578338.jpg
Chipper Canter Soederhamn 240-12
Second Hand machine Log Diameter: up to 60cm Speed: up to 60m/min. Barn2727xc Weight: 5t më shumë »
Dërgoni kërkesën për MH Maschinen GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3618536.jpg
Mulli i mirë i çipit / çekanit
Drive: 315 kW Fuasgnoxi Rotor diameter: 1300 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3618494.jpg
Mbytja e uzinës së legenit Concetti FFS-E 600
A do weighing system B FFS-E automatic filling and seal system C - pale animal facility Cpdqrqn8 D - stretch wrapping machine Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthim ...
3578338.jpg
Chipper Canter Soederhamn 240-12
Second Hand machine Log Diameter: up to 60cm Speed: up to 60m/min. Barn2727xc Weight: 5t
3575436.jpg
Debarker Soederhamn CAMBIO 66
Second Hand machine Rotordiameter: 66 cm Speed: Up to 40m/min. Fhpfmx9em Weight: 5t
3575419.jpg
Resaw VISLANDA Typ 509
Baqswadxp2 Second Hand machine Single arbor circular saw Powered by Motor: 250 kW Cutting height: Up to 260 mm
3575406.jpg
Debarker Soederhamn CAMBIO 800
Fho3ouwlo Second Hand machine Rotordiameter: 80 cm Speed: Up to 80 m/min. Weight: 10,5 t
3575402.jpg
Debarker Soederhamn CAMBIO 75
Second Hand machine Wpo2k Rotordiameter: 75 cm Speed: Up to 60m/min. Weight: 10t
3553808.jpg
Bordi i renditjes Leisse
Board lengths: 2,5 - 6 m Bakjnnriqq 12 discharge possibilities
3202927.jpg
Butt Ndizet Reducer BRUKS RR400
Max wood removal: 200 mm radial 7efsxhihp Maximum diameter: measured 70 cm 1500 mm in front of the grounded Stem length: Min. 3, 2 m, max 6.2 m Number of blades: 30, three times reversible, sandin ...
3263677.jpg
Shkrime detyrë
Cross conveyor Separation 7v2lun0j7 Disc inlays Block train Price from site Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave