Profili i Dealer

DR Industrie Gmbh

DR Industrie Gmbh


Herr Toth Daniel

Szondi Gy. Str. 5
3527 Miskolc

Hungari


numrin e telefonit Trego

kontakte të tjera

Herr Daniel Toth

+36 30 7003667

Gjuhë: Deutsch, Englisch

Seit dem Jahre 2011 ist das Team von Nandor Toth im An- und Verkauf gebrauchter Werkzeug- und Metallbearbeitungsmaschinen sowie auch dem Handel mit Zubehör und Werkzeugen tätig.

Wir unterstützen und beraten Sie gerne bei der Suche einer auf Ihren technischen Anforderungen abgestimmten Maschine.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3732465.jpg
Miyano JNC-45s
Joln7utr më shumë »
3720803.jpg
Hitachi Seiki HT 23R
Hpnrwpd më shumë »
3720801.jpg
Traub TNS60
Ncxhb më shumë »
Dërgoni kërkesën për DR Industrie Gmbh

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*



ofron Machine
3732465.jpg
Miyano JNC-45s
Joln7utr
3720803.jpg
Hitachi Seiki HT 23R
Hpnrwpd
3720801.jpg
Traub TNS60
Ncxhb
3720710.jpg
Nakamura-Tome TMC20
Bb020dgtig
3720702.jpg
Cincinnati Arrow 500
Wt3x8
3720701.jpg
Spinner TC 82 MC
Ncxd7
3720700.jpg
Mori Seiki M-300
Bb02xd0093
3720699.jpg
Kitamura Mycenter 4
Bb02w0jvl2
3720697.jpg
Deckel Maho DMU50VL
Bb02whhkdz
3720696.jpg
Enshu E 130
Gryaigmpy
3713035.jpg
Hurco VMX 50
Dzm09t3l
3705352.jpg
qendra machining Chiron FZ 08 S
Manufacturer Chiron Type FZ 08-S Built in 1999 CNC Fanuc 21-M Ptohai Traverse paths x 300 mm Y 250 mm Z 250 mm Rapid speed X, Y 40 m / min Z 60 m / min Tool weight of 0.7 kg Tool length of 1 ...
3705350.jpg
qendra machining Haas VF-1
Haas Type VF-1 Built in 2000 Traverse paths x 500 mm Y Z 400 mm 400 mm Bbwmyo0eig Tool holder BT40 20 x tool changer Work spindle 10.000 rpm 4th axis Shpallja është përkthyer automatikisht ...
3657151.jpg
qendra machining Matsuura 760 V
FANUC 6M Table size 1150 x 410 mm Size table load 500 kg Longitudinal movement (x) 760 mm Cross movement (Y) 410 mm Vertical movement (Z) 490 mm Spindle taper 40 spindle speeds 25-6000 RPM Tool ...
3705347.jpg
qendra machining Kitamura Mycenter 2Xi
KITAMURA 2Xi CNC control: Fanuc 16i-M Bbwmxsgtmd Movement (X/Y/Z): 510 / 355 / 460 mm Table: 786 x 355 mm Spindle rotation: 20-15 000 rpm Spindle: 11 kW 24 x tool changer Weight: 4.4 T Year of ...
3705344.jpg
qendra machining Kitamura Mycenter 3Xi
Travel x 760 mm Y travel 455 mm Z travel 460 mm Round table (4 axis) preparation CNC Fanuc 16iMA control Table length 410 mm Table width 900 mm Work-piece weight 500 kg Bryx3oqa Tool changer ...
3705342.jpg
torno Mazak Nexus QTN-200M
CNC lathe Mazak nexus 200 M Year of construction: 2004 Control: Mazatrol 640T nexus Swing diameter max.ca 580 mm Turning diameter of Max 380 mm 511 mm turning length Spindle passage: ca. 65 mm ...
3678092.jpg
qendra machining Deckel Maho DMU 50 V evolution
Simultaneous 5-axis x way 500 mm y way 420 mm z-way 400 mm IKZ Paper band filter Round table ø 500 x 400 mm Round table swivel 180 ° Round table speeds 33 U/min Pan speed 26 U/min Table ...
3657145.jpg
makine matese Trimos L 600
Trimos L 600 with granite base Quguvubz Measuring length 600 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3657144.jpg
makine matese Faro F04
Faro F04 incl. granite slabs Ccrf9mny Year of construction: 2003 Arm area: 1 200 mm Measuring accuracy: 0.018 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t ...
3654215.jpg
torno Tornos Bechler Top 100
Lathe of Tornos Bechler top 100 in good condition. Control: TBS364 Py7oap8h Spindle speed range: 40 – 15 000 1/min Max torque: 8 kW Turning diameter: 100 mm Working length: 185 mm 6 x tool ...
26 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave