Profili i Dealer

Gerlitz Maschinenhandel

Gerlitz Maschinenhandel


Herr Artur Gerlitz

Mörikestrasse 2
72585 Riederich

Gjermani


numrin e telefonit Trego

Gerlitz Maschinenhandel
Mörikestrasse 2
72585 Riederich
Mobile: +49 (0)1727055739
local: +49 (0)71239570103

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3611733.jpg
CNC torno Gildemeister CTX 500 Serie II
CNC lathe Gildemeister CTX 500 series 2 With control ELTROPILOT Year of construction: 2001 Circulation of bed rail: 680 mm Circulation over plan guide: 455 mm G0r3cgv Plan travel: 320 mm Long... më shumë »
3611715.jpg
CNC torno Gildemeister CTX 400 Serie II
CNC lathe Gildemeister CTX 400 series 2 With control ELTROPILOT year of production: 2001 Circulation of bed rail: 570 mm Circulation over plan guide: 420 mm Plan travel: 220 mm Longitudinal tra... më shumë »
3611244.jpg
CNC Machining Center EMCO EmcoMill E 1200
Control: Siemens Table: 1300 x 600mm Maximum spindle speed of 10,000 rpm X axis: 1200mm Y axis: 600mm Z axis: 500mm 30-faches tool magazine quick coupler with double gripper Spindle cone SK 40 ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Gerlitz Maschinenhandel

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3611733.jpg
CNC torno Gildemeister CTX 500 Serie II
CNC lathe Gildemeister CTX 500 series 2 With control ELTROPILOT Year of construction: 2001 Circulation of bed rail: 680 mm Circulation over plan guide: 455 mm Plan travel: 320 mm G0r3cgv Long ...
3611715.jpg
CNC torno Gildemeister CTX 400 Serie II
CNC lathe Gildemeister CTX 400 series 2 With control ELTROPILOT year of production: 2001 Circulation of bed rail: 570 mm Circulation over plan guide: 420 mm Dndomp8d Plan travel: 220 mm Longit ...
3611244.jpg
CNC Machining Center EMCO EmcoMill E 1200
Control: Siemens Table: 1300 x 600mm Maximum spindle speed of 10,000 rpm X axis: 1200mm Y axis: 600mm Z axis: 500mm 30-faches tool magazine quick coupler with double gripper Spindle cone SK 40 ...
3611147.jpg
CNC Machining Center KITAMURA minisuper 300
Control: Fanuc Procedures: Axis x 305mm Y axis 254mm Ba09ny7eml Z axis 254mm Tool holder: SK 40 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhu ...
3608835.jpg
CNC Machining Center Deckel Maho DMF 360 linear
4-axis machining center cover Maho DMF 360 linear Procedures: X = 3,600 mm Y = 920 mm Z = 870 mm Csjesfed Control: iTNC 530 without chip conveyor Shpallja është përkthyer automatikisht ...
3383749.jpg
CNC Machining Center Deckel Maho DMC 60T RS3
Universal machining centre Deckel Maho DMC-60 T-RS3 5-axis machine with SK40 control: mill plus IT 8yzt3l3sf Travel 780 x 560 x 560 Pallet changer with a total of 5 pallets (630 x 500) Cha ...
3608730.jpg
CNC Machining Center Deckel Maho DMU 125P hi-dyn
CNC universal machining centre DMU 125 P hi-dyn Control: Mill plus x path: 1250 mm y travel: 880 mm z travel: 800 mm Speed: 20-8,000 1/min Toolholder SK 40 Machine weight approx.: 12.5 t ...
3608498.jpg
CNC Machining Center Deckel Maho DMC 835 V
Machining center Deckel Maho DMC 835 V with robot handling -Tool measurement Ba0gykcnfs -HEIDENHAIN iTNC 530 -SK 40 Traverse paths x axis: 835 mm Y axis: 510mm Z axis: 510mm Table: 1000 x ...
3608441.jpg
CNC Machining Center DECKEL MAHO DMS 70-5L ultrasonic
Universal machining centre Deckel Maho, with two tables control: mill plus Year of manufacture 2002 M9jpz More information will follow shortly Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa ...
3608418.jpg
CNC Machining Center DECKEL MAHO DMU 125P hi-dyn
CNC universal machining centre DMU 125 P hi-dyn Control: Mill plus x path: 1250 mm y travel: 880 mm Ba0gapeldc z travel: 800 mm Speed: 20-8,000 1/min Toolholder SK 40 Tool changer: 30 Mac ...
3608409.jpg
CNC Machining Center DECKEL MAHO DMU 70 eVolution
CNC vertical machining centre DECKEL MAHO DMU 70 eVolution Ba0f7zjyoz Control: Mill plus Year of construction: 2001 Traverse paths: X axis: 750 Y axis: 600 Z axis: 520 Speed range: 0-12000 ...
3576153.jpg
makine CNC bluarje Deckel Maho MH 600W / MH600T
for sale two Deckel Maho are machines for one price! -MH 600W -MH 600T Operational up to the disassembly. Can be seen in the camp. Built around 1990 CNC railway control of Philips 332 and 234 ...
3557602.jpg
CNC koordinon gradimin MORA Portal Messmaschine CNC
1 piece Mora Portal measuring machine "CNC", built in 2002 Measuring range: Z-axis: 400mm Y-axis: 600mm X-axis: 1000mm Wo7pc Web speed: 250 mm / s Positioning accuracy: 0.001 mm Display step ...
3557428.jpg
CNC Machining Center Cincinnati VMC 1000 Sabre
A machining center in good condition Control: Acramatic 2100 Procedures: X 1000 mm Y 510 mm Balleirwru Z 510 mm Spindle: 8000 RPM Tool holder: SK 40 Weight: 5T Shpallja është përkth ...
3556809.jpg
CNC Machining Center Cincinnati VMC 750 DART
A very good Cincinnati control: Acramatic 2100 Procedures: X 750 mm Y 510 mm Z 510 mm Spindle: 8000 U / min Tool holder: SK 40 Balflzj3cj Weight: 4t Shpallja është përkthyer automatiki ...
3556786.jpg
CNC torno Gildemeister N.E.F. CT 20
Very good Guild master N.E.F. CT 20 control: EPL 2 Turning length: 250 mm Turning diameter: 280 mm Total power: 16 kW Speed: 6000 RPM Tailstock Approximate weight: 3000 kg Fcbpipcvs Revolver ...
3556751.jpg
CNC Machining Center Cincinnati VMC 1250 C
Very good condition, M7xap Control: Acramatic 2100 Procedures: X-axis: 1250 mm Y axis: 510 mm Z axis 560 mm Table: 1370 x 600 Spindle speed: 8000 RPM Tool holder: SK 40 Weight 5T ...
3463894.jpg
Universal mulliri dhe Machine Boring Heckler und Koch AM 440-444
Heckler & Koch CNC milling machine AM-444 The machine is fully operational and little used. Beitmgow Spindle: SK 40 Speed: 63-2800 RPM X 410mm Y: 350mm Z: 400mm Table: 850mm x 255mm Shpal ...
3448373.jpg
makine CNC bluarje SZIM MSN 500 NC
Milling machine SZIM MSN 500 NC Condition is good and hate good accuracy Control: Siemens 810M Axis x 700mm Y axis 450mm Y axis 500mm Dpipzvv Table size: 1000 x 500 mm Spindle: 40 ISO sp ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave