Profili i Dealer

German Production Machines

German Production Machines


Herr Andreas Kloess

Robert-Koch Str. 67
72800 Eningen

Gjermani


numrin e telefonit Trego

Wir sind ein junges Export orientiertes Unternehmen.
Uns interessieren gut erhaltene Offsetdruckmaschinen, aber auch
ganze Unternehmen.
Im Bereich Textil sind wir auch tätig.
Hier suchen wir gute Flach-Strickmaschinen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3617121.jpg
Guillotines IDEAL 6550-95 EC
Electric stack cutter ideal 6550-95 EC (without stand) with automatic pressure and stroke Programmierung650 mm Schnittlaenge610mm Einlegetiefe80mm cutting height M9r9b Shpallja është përkthyer au... më shumë »
3587452.jpg
makine Flat thurje Stoll CMS330TC, E7
Ptkt23 Stoll Flat Knitting Machine CMS330TC G7 very nice condition më shumë »
3585857.jpg
makine Flat thurje Stoll CMS822HP, G7.2
Stoll Flat Knitting Machine CMS822HP Batt3yu2ob G7.2 very nice condition më shumë »
Dërgoni kërkesën për German Production Machines

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3617121.jpg
Guillotines IDEAL 6550-95 EC
Electric stack cutter ideal 6550-95 EC (without stand) with automatic pressure and stroke Programmierung650 mm Schnittlaenge610mm Einlegetiefe80mm cutting height M9r9b Shpallja është përkthyer au ...
3587452.jpg
makine Flat thurje Stoll CMS330TC, E7
Stoll Flat Knitting Machine CMS330TC Ptkt23 G7 very nice condition
3585857.jpg
makine Flat thurje Stoll CMS822HP, G7.2
Stoll Flat Knitting Machine CMS822HP G7.2 Batt3yu2ob very nice condition
3549001.jpg
makine Flat thurje Shima Seiki SES 124 S, E10
M7poj Shima Seiki SES 124 S 1995-1998 E 10 Very good condition
3045733.jpg
kondicioner Stulz CCU 121A
Year: 2004 Pmax: 25 bar Filing quantity: 5kg G0rkzpf with Altas Copco Airpower
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave