Profili i Dealer

Daniel Maschinenservice Daniele Pettinato GmbH

Daniel Maschinenservice Daniele Pettinato GmbH


Herr Daniele Pettinato

Industriestr. 92
40764 Langenfeld

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Fachbetrieb für Brennschneidtechnik
Maschinenbau und Retrofit bestehender Anlagen

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3662557.jpg
Tabela e prerjes së djegur me shiritat Sato
Burning cutting table water table with conveyors for automatic cleaning of the table and ejection of the slag. The table has a water lifting and lowering function thus can stainless steel plates un... më shumë »
2360986.jpg
Prerja oxyfuel machine Sato Schneidsysteme HD 7500
: 05.10.16 machine is still available! One is offered here by 2 same flame cutting machines Oxy-fuel cutting machine HD7500 with electronic throttle control and 8 oxy-fuel burner with a cutting ... më shumë »
2361009.jpg
Prerja oxyfuel machine Sato Schneidsysteme D-5000
Stand 05.10.16: Machine only until the 31.12.16 available! Oxy-fuel cutting machine HD5000 with electronic throttle control and 4 oxy-fuel burner with a cutting capacity of up to 300 mm track width... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Daniel Maschinenservice Daniele Pettinato GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3662557.jpg
Tabela e prerjes së djegur me shiritat Sato
Burning cutting table water table with conveyors for automatic cleaning of the table and ejection of the slag. The table has a water lifting and lowering function thus can stainless steel plates un... më shumë »
2360986.jpg
Prerja oxyfuel machine Sato Schneidsysteme HD 7500
: 05.10.16 machine is still available! One is offered here by 2 same flame cutting machines Oxy-fuel cutting machine HD7500 with electronic throttle control and 8 oxy-fuel burner with a cutting ... më shumë »
2361009.jpg
Prerja oxyfuel machine Sato Schneidsysteme D-5000
Stand 05.10.16: Machine only until the 31.12.16 available! Oxy-fuel cutting machine HD5000 with electronic throttle control and 4 oxy-fuel burner with a cutting capacity of up to 300 mm track width... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave