Profili i Dealer

CNC Service Kienitz

CNC Service Kienitz


Herr Thomas Kienitz

Hauptstraße 38
09518 Großrückerswalde

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


CNC Service Thomas Kienitz, CNC Holzbearbeitungsmaschinen, Inbetriebnahme, Schulung, Wartung, Reparaturen, Ersatzteile neu und gebraucht, Umbauten und Sonderlösungen
Die Hauptkompetenz liegt im Bereich CNC Maschinen der scm- Gruppe in enger Zusammenarbeit mit dem Werkskundendienst.

Shko tek ofertat më të lartë › 

CNC Service Kienitz është një tregtar i besuar
Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker


Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim.

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.
Sigurisht që të ndodhë gjithsesi gjatë dallimet e procesit të blerjes të opinionit. Machineseeker dhe Thorsten Muschler GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet e aktiv Maschinensucher ose Machineseeker blerës apo shitës.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

Ofertat tona të lartë
3491326.jpg
Paneli i kontrollit OSAI 93000290 F
Control Panel 14 "OSAI complete with monitor 93000290F used, tested Eo90vgoh8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3491369.jpg
Kontrolli CNC Allen-Bradley OSAI 10
CNC control osai / Allen-Bradley Software version V4. 2 Used device from functioning machine removed 9yd7eyyfj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ket... më shumë »
3341610.jpg
Machines PC NUM FTP 40
Machines control PC NUM FTP 40 8mrfpqlrk NUM NO: 216900006/B with built-in TSXFPC10 map used, functional possible without operating system and software, installation charge Shpallja është për... më shumë »
Dërgoni kërkesën për CNC Service Kienitz

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3491326.jpg
Paneli i kontrollit OSAI 93000290 F
Control Panel 14 "OSAI complete with monitor Eo90vgoh8 93000290F used, tested Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3491369.jpg
Kontrolli CNC Allen-Bradley OSAI 10
CNC control osai / Allen-Bradley Software version V4. 2 Used device from functioning machine removed 9yd7eyyfj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3341610.jpg
Machines PC NUM FTP 40
Machines control PC NUM FTP 40 8mrfpqlrk NUM NO: 216900006/B with built-in TSXFPC10 map used, functional possible without operating system and software, installation charge Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa ...
3779002.jpg
Gisht ISO30 RTN INVER scm ISO 30 RTN INVER
Milling spindle ISO 30 with teeth, 7,5KW, 18,000 rpm RTN INVER -New bearings -balanced -Some new cable set The spindle is available immediately. Wvvv0 Excess inventory sale Shpallja është përkthyer automatikisht dhe ...
3778998.jpg
PLC Telemecanique / Schneider TSX Nano, TSX 07 31 2428
TSX Nano, TSX 07 31 2428 taken from a scm record 100 repaired used parts Bcl0vi8kfw Delivery in Exchange, exchange price! 6 months warranty Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ket ...
3778980.jpg
Shofer Servo Control Techniques Mini Maestro 60 x 14/28
Servo controller mini Maestro 60 x 14/28 Bcl0p7je7e certified used part Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3778976.jpg
Shofer Servo Control Techniques Mini Maestro 60 x 10/20
Servo controller mini Maestro 60 x 10/20 certified used part Hcwzbuwna Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
1824485.jpg
motor DC ndihmës Siemens 1HU3078-0AC01-0ZZ9
DC servo motor Siemens 1HU3078-0AC01-0ZZ9 with speedometer 1HU1052 used, tested, new bearings Hebe3v2f Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
1715881.jpg
motor ndihmës SEM MT30U4-48
DC servo motor SEM MT30H4-48 Newly stored engine and coal are renewed, fully functional Lfrjj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2497094.jpg
motor ndihmës SEM MT30H4-44
Servo motor SEM MT30H4-44, Cccibgkg newly stored, worked up Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2497102.jpg
motor ndihmës GOULD M112-A10K-900B
Servo motor GOULD 112-A10K-900b; Vor0o newly stored, worked up Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2604615.jpg
Vectorflansch SCM Record 2 scm
Vecktorflansch scm record 2 worked up Warranty 6 months Bk9orw8h Exchange price! Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3541195.jpg
Njësia e frenimit z Pneumax G1017410
Braking unit z axis from one scm record 120 Spare part number according to the spare parts list 2784750002 H features reclaimed second hand part, springs, gaskets, brake pad new! 6 months warranty L9vfqmcl Shpallja është p ...
2506401.jpg
Ngarkesës barazpeshive boshti Z SCM Record1 Pneumax 2736232510G
Cylinder load balancing Z-axis of scm record 1 Producers Pneumax, article number according to the nameplate 2736232510 G The cylinder is worked up. Exchange price! L7vjb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabi ...
3039384.jpg
mulliri gisht scm
Milling spindle scm HSK63 F, 6, 6kW, 24,000 rpm The electric spindle was rebuilt completely -new spindle bearings (ceramic, manufacturer GMN) -new balance -New spring package -Clamping set new HSK F63 -Seals expression cylin ...
2466247.jpg
boshti motorike vektor TRE 1036238013C
Vectorachsenmotor complete with gearbox and encoders taken from a CNC scm record 2 at their disposal Engine: TAMAGAWA SEIKI 3351N16E196 Encoder: EH38M500Z5L6X3PR Number according to the spare parts catalogue of the machine: 10 ...
3542384.jpg
Paneli i grupit cilindrik Pneumax G1018350
Cylinder group hood control Morbidelli author 600 Article number according to the spare parts catalogue machine: 2731130260 B features reclaimed second-hand parts, seals and Kolbenstangeb new Delivery in Exchange, exchange pric ...
3377641.jpg
Cilindër Vorlegehub gisht STC UNIVER 0387676142A
Cylinder Vorlegehub spindle STC University U3010214 completely rebuilt new seals, new pistons, Myidj 6 months warranty Exchange price! Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë nd ...
2030244.jpg
mulliri gisht GIORDANO COLOMBO RV110 22 Leuco
E-spindle RV110. 22 6HP,10A,380V, max 300 Hz 18. 000upm Clamping system Leuco 25 mm newly stored (ceramic) and balanced Ciy32fe 6 months warranty Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t ...
2406377.jpg
Bluarje gisht ISO30 Giordano Colombo RV110.22 ISO30
Milling spindle ISO 30 with teeth 380V; 6, 6kW; 15,6A; 400 HZ; 24000rpm The milling spindle has been fully processed. New bearings, taper honed, new balance, new Springs, expression cylinder rebuilt Warranty 6 months Exchange ...
1514645.jpg
gisht ISO30 scm ISO 30 LD
Milling spindle of scm, Morbidelli ISO 30 with teeth, 7,5KW, 18,000 rpm Version with "ZERO SPEED" sensor * New bearings, balanced, taper ground sensors set *. Warranty 6 months Eimtbriv Exchange price, applies to only r ...
196 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave