Profili i Dealer

Multi Sales Weinstädter

Multi Sales Weinstädter


Frau Sandy Weinstädter

Am See 1
15326 Zeschdorf OT Petershagen

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Frau Sandy Weinstädter

Gjuhë: Deutsch, Englisch


Sicherstellung und Verwertung
Reseller for out of Leasing items

Shko tek ofertat më të lartë › 

Multi Sales Weinstädter
Ofertat tona të lartë
3653285.jpg
Impianti i patates KMK Agro RX 45120
A retail sale is possible on request Potato machine model year 2016 Sturzbunker with Spiralenterder Brushing machine S1455 Role of reading table T2508 Bagging scale KMK WR30 BJ: 2016 Pqii09zf ... më shumë »
3733121.jpg
Tube qese Exakta Pack EXAV BH300
Manufacturer: Exakta Pack Model: EXAV BH300 Construction year: 2014 The machine is a a top condition. Max bags width 300 mm Nddib Max film roll diameter 380 mm Compressed air supply 6-7 bar, ... më shumë »
3731840.jpg
makinë qëndisje Barudan ElitePro
Embroidery machine Barudan ElitePro Year of constr.: 2016 Single knitting machine head 15 needles Bb8dpdfmma Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Multi Sales Weinstädter

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon*

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3653285.jpg
Impianti i patates KMK Agro RX 45120
A retail sale is possible on request Potato machine model year 2016 Sturzbunker with Spiralenterder Brushing machine S1455 Pqii09zf Role of reading table T2508 Bagging scale KMK WR30 BJ: 2016 Shpallja është përkthyer a ...
3733121.jpg
Tube qese Exakta Pack EXAV BH300
Manufacturer: Exakta Pack Nddib Model: EXAV BH300 Construction year: 2014 The machine is a a top condition. Max bags width 300 mm Max film roll diameter 380 mm Compressed air supply 6-7 bar, 250 l / min Film thicknesses ...
3731840.jpg
makinë qëndisje Barudan ElitePro
Embroidery machine Barudan ElitePro Year of constr.: 2016 Single knitting machine head 15 needles Bb8dpdfmma Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3731787.jpg
Salloni i WashDog
All components are sellable einzeiln. Similarly is the price of the sale. Box with equipment: water tank with front entry door, hair retention filter system, Befestugungssystem, automatic self disinfection system, Harrods filte ...
3685229.jpg
Press hidraulike TTM GmbH
Here a used horizontal press by the manufacturer TTM GmbH offers Malgersdorf, that was used as a Rohrendbearbeitungsmaschine. The machine has three cylinders, upper pushing vertically down to the fix and the two horizontal counter ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave