Profili i Dealer

GA-Maschinen GmbH

GA-Maschinen GmbH


Herr Mahsuni Akkus

An der Ziegelei 22
36304 Alsfeld

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

An-und Verkauf von gebrauchten Druck-und Verpackungsmaschinen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3520786.jpg
laminating Asitrade
Corrugator: 1993, 1600 mm width but our laminator is 1400 width, so the flute rolls are prepared for 1400. Exsgnv2qs 2 preheaters, 1 for the fluting and other one for the liner. 4 profiles: N -, R ... më shumë »
3520784.jpg
Inlinemaschine EMBA 244
Year 1998 Sun automation lead edge feeder Hjyfiiq N. 3 printing units anilox 100 lines s / i Slotter Rotary Folder gluer Valco electronic gluing unit Counter ejector Max.Size: 1092mm x 2438mm... më shumë »
3513668.jpg
diecutting BOBST SPO 1575
Max.Size: 1075 x 1575 mm Min.Size: 400 x 550 mm 98tsyuf0e Max.Speed: 4500 sh/h Stripping unit Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për GA-Maschinen GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3520786.jpg
laminating Asitrade
Corrugator: 1993, 1600 mm width but our laminator is 1400 width, so the flute rolls are prepared for 1400. 2 preheaters, 1 for the fluting and other one for the liner. 4 profiles: N -, R -, D -, B-f ...
3520784.jpg
Inlinemaschine EMBA 244
Year 1998 Sun automation lead edge feeder N. 3 printing units anilox 100 lines s / i Slotter Rotary Hjyfiiq Folder gluer Valco electronic gluing unit Counter ejector Max.Size: 1092mm x 2438mm ...
3513668.jpg
diecutting BOBST SPO 1575
Max.Size: 1075 x 1575 mm Min.Size: 400 x 550 mm Max.Speed: 4500 sh/h Stripping unit 98tsyuf0e Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3513664.jpg
diecutting BOBST SPO 160 Vision
Year 2007 Max.Size: 1100 x 1600 mm Bceb9jka Min.Size: 400 x 600 mm Max.Speed: 4500 sh/h Solid Board from: 0.75 1 mm RODA PreFeeder smart 1600 incl. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe ...
3488796.jpg
Folding Gluer kartoni Diana Jagenberg 105 Jagset
BJ. 85 - Dec. revision 2011 main motor 200 yds 2 2 upper glue works Glue pump incl. control + level monitoring (two years) HHS ejector and code reader Press tape 3 m Belt folding tool Upper stat ...
3446442.jpg
machine kompensuar shtypje Roland 704+Varnish
ROLAND 704 3B P + LV YoM: 2001 Mt0r7k 72 x 104 cm 112 million impression -Rolandmatic dampening -RCI console -CCI -PPL -3 x washers -Ink temperature control -Lacquer unit -IR/TL dryer - ...
3446044.jpg
machine kompensuar shtypje Roland 708 + Varnish UV
Year 2002 Color: 8 + Varnisch and (UV) Max.Size: 1040 x 720 mm Min. size: 480 x 340 mm Plate size: 1040 x 785 mm Max.Speed: 16,000 sh/h Max.Speed with turning: 12,000 sh/h Turning: 6/2 Dryer: ...
3394763.jpg
machine kompensuar shtypje KBA RAPIDA 142-5
KBA RAPIDA 142-5 5 color Max.Size: 1020 x 1420 mm Year 2004 20 mil impression KBA Densitronic IR-dryer Hdpyxcl PPL Cardboard until 1.2 mm Techno TRANS Baldwin Shpallja është përkthyer au ...
3385301.jpg
Board Car BOBST SP 142 ER
Bobst SP 142 he Year 1978 Max.Size: 1020 x 1420 mm Min.Size: 500 x 700 mm Mypsv Max.Speed: 6000 sh/h. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodh ...
3381963.jpg
Laminimi Inline Asitrade 1450 mm
Year 1996 Max.Size: 1450 x 1600 mm Min.Size: 600 x 550 mm 2 x Agnati splicer model: Gilbarco Veeder-Root, year 1991 2 x Agnati roller jackstands I9ddpsl Application of Aufreissfadenstreifen / ba ...
3381932.jpg
Offsetprinting + UV KBA PLANET V67
KBA PLANETA V67 5 Color Offsetprinting + UV Varnish and Dispersion Varnish Origin of Manufacturer: Germany Year 1987 Max.Size: 1420x1020 mm Min.Size: 800x600 mm Plate : 1145x1430 mm, Thickness: 0,4 m ...
3362869.jpg
Inlinemaschine Massenzana SL 1228
Year 1995 Max.Size: 1600 x 2800 mm with Skipfeed: 1450 mm Max.Printing size: 1200 x 2720 mm 2 color (Anilox 80L / m ³) Slotter, folding, gluing, counter ejector Bundle machine (Signode year 2001 ...
3331935.jpg
Inlinemaschine MARTIN Miniline 616
Miniline 616 Feeder 2 color Jjnpcig9 Rotary Folding gluing Counter ejector Stripping machine Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3324682.jpg
diecutting BOBST 106 Commercial
Year 2006 Max.Size: 740 x 1060 mm Min.Size: 350 x 400 mm Max.Speed: 7500 sh/h Yrf3ak Max.Cutting force: 250 t. Centerline 13,000 hours only Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa ga ...
3323144.jpg
diecutting BOBST SP 102 E-II
Year 2001 Max.Size: 720 x 1020 mm Min.Size: 350 x 400 mm Max.Speed: 7500 sh/h 7jcwcii Max.Cutting force: 250 t. Centerline 32,000 hours only Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa g ...
3322765.jpg
diecutting BOBST SP 102 E-II
Year 1998 Max.Size: 720 x 1020 mm Min.Size: 350 x 400 mm Guatecan Max.Speed: 7500 sh/h Max.Cutting force: 250 t. Centerline 40,000 hours only Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa ...
2713058.jpg
gluer Bobst Domino 90 Matic
-Year 1987 -Longitudinal seam gluing, folding floor equipment, 3-point bonding -From glue nozzles the hhS -Page glass glue factory (side discs gluing unit) -Matic 3 setting Yvtkl7qxc Shpallja ë ...
3113910.jpg
Machine rripe Mosca RO-A TRS
Autom. Strapping machine Model: RO-A TRS Working width: 1600 mm 3kirs3avw Year 1998 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3113904.jpg
diecutting WUPA 5.2
WUPA PS 5.2 diecutting Max.Size: 920 x 1300 mm Min.Size: 580 x 700 mm Max.Speed: 6500 sh/h Maximum pressure: 500 t. Belsni7q Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkth ...
3113659.jpg
Buendelmachine Cyclop AMPaG Sprint
Bundling machine Cyclop Type Ampag Sprint Year 1999 3kggze3r2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2658092.jpg
Printer Slotter Martin 1222
Year 1988 2 Color Slotter Max.Speed. 10000 sh / h Max Size: 1200 x 2250 mm Min. Size: 260 x 300 mm 2p7jjm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodh ...
22 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close