Profili i Dealer

CML Deutschland GmbH

CML Deutschland GmbH


Frau Clarissa Silvestrini

Remsweg 27
73660 Urbach

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

CML Deutschland GmbH

Mit ERCOLINA® kann biegen so einfach sein!

Seit 1973 Hersteller von Biegemaschinen.

wir sind der Ansprechpartner für Biegemaschinen. Ob in Schiffswerften, der Automobilindustrie, ob Tuning- oder Möbelindustrie, Kesselbau, Kältetechnik, Maschinenbau, Hydraulik, Edelstahldesign, und vielem mehr. Wir erfüllen mit Sicherheit, jede Ihrer Biegeanforderungen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3503031.jpg
Makine Mandrel Urbach MG030V2T
Properties: bending radius: R10-R200 (min. R = 1, 8xD) (depending on the wall thickness, the material and the pipe diameter) M3crx Maximum bending speed: 2 U/min and 3.2 RPM without inverter Opera... më shumë »
3503001.jpg
Makinë pa mandrinë Urbach MB42PM
Properties: Bending radii: R10-R260 (min. R = 2xD) Maximum bending speed: 2 K rpm M3cqz Control: Soft-touch control panel in 8 different languages Number of programs: 30 per 9 bends Dimensions (... më shumë »
3502901.jpg
Makinë pa mandrinë Urbach MD070M
Properties: Bending radii: R36-R190 (min. R = 2xD) Maximum bending speed: 2.8 U/min Control: digital Number of programs: 1 Dimensions (W x H x D): 245 x 300 x 320 mm Weight: 23 kg Portable po... më shumë »
Dërgoni kërkesën për CML Deutschland GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3503031.jpg
Makine Mandrel Urbach MG030V2T
Properties: bending radius: R10-R200 (min. R = 1, 8xD) (depending on the wall thickness, the material and the pipe diameter) M3crx Maximum bending speed: 2 U/min and 3.2 RPM without inverter Opera... më shumë »
3503001.jpg
Makinë pa mandrinë Urbach MB42PM
Properties: Bending radii: R10-R260 (min. R = 2xD) Maximum bending speed: 2 K rpm M3cqz Control: Soft-touch control panel in 8 different languages Number of programs: 30 per 9 bends Dimensions (... më shumë »
3502901.jpg
Makinë pa mandrinë Urbach MD070M
Properties: Bending radii: R36-R190 (min. R = 2xD) Maximum bending speed: 2.8 U/min Control: digital Number of programs: 1 Dimensions (W x H x D): 245 x 300 x 320 mm Weight: 23 kg Portable po... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close