Profili i Dealer

Fa. Alwin Kroner, Inh. Michael Kroner

Fa. Alwin Kroner, Inh. Michael Kroner


Herr Alwin Kroner

Johann Nambergerstrasse 4
83308 Trostberg

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

Handel mit gebrauchten Heizkessel sowie Öl-und Gasbrenner

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3565115.jpg
ndezjes Gas 900 KW Weishaupt G5/1 - D ZMD - LN
Weishaupt burner G5/1-D ZMD LN 200-900 KW built in 2006 S8n3nzn2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3565113.jpg
ndezjes Gas 900 KW Weishaupt G5/1 - D ZMD - LN
Weishaupt burner G5/1-D ZMD LN 200-900 KW built in 2006 Bbzbvfz Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3552450.jpg
Ndezësi i gazit 1800 KW Weishaupt G30/2-A
A brand-new gas solenoid DMV 65 can Weishaupt burner G30/2-A 300-1800 KW with gas fittings DN 65 supplied on request. The burner was now up to the expansion in the operation. Baj3ywuqoc Shpallja ës... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Fa. Alwin Kroner, Inh. Michael Kroner

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3565115.jpg
ndezjes Gas 900 KW Weishaupt G5/1 - D ZMD - LN
Weishaupt burner G5/1-D ZMD LN 200-900 KW built in 2006 S8n3nzn2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3565113.jpg
ndezjes Gas 900 KW Weishaupt G5/1 - D ZMD - LN
Weishaupt burner G5/1-D ZMD LN 200-900 KW built in 2006 Bbzbvfz Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3552450.jpg
Ndezësi i gazit 1800 KW Weishaupt G30/2-A
A brand-new gas solenoid DMV 65 can Weishaupt burner G30/2-A 300-1800 KW with gas fittings DN 65 supplied on request. The burner was now up to the expansion in the operation. Baj3ywuqoc Shpallja ës ...
3491673.jpg
Ndezësi i vajit 5000 KW Weishaupt RL50/2-A
Weishaupt oil burner RL50 / 2-A 95 - 465 kg/h, equivalent to approximately 5000 KW with switchgear, some parts are new. Built in 1993, ready for use. Givr2oz Shpallja është përkthyer automatikish ...
3396844.jpg
Presioni i gazit - rregullator Actaris - Weishaupt Weishaupt 3/1
High pressure - gas control line with gas meter Weishaupt - pressure regulator 3/1 B9xywwxm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3365260.jpg
ndezjes naftës 3600 KW Weishaupt RL40/2-A - ZM
Weishaupt oil burner RL40/2-A - ZM 652-3677 KW built in 2001 8tnnxqj3m Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close