Profili i Dealer

UNTHA Recyclingtechnik GmbH

UNTHA Recyclingtechnik GmbH


Herr Alex Hofmann

Am Hammersteig 5a
97753 Karlstadt

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Die UNTHA Recyclingtechnik GmbH aus Karlstadt bietet Ihnen UNTHA Zerkleinerungsmaschinen an. Es handelt sich hierbei um Vierweller-, Zweiweller- und Einwellerzerkleinerungsanlagen für den Bereich Recycling und Müllzerkleinerung.
Neben dem Vertrieb von Zerkleinerungsanlagen bieten wir Ihnen auch komplette Recyclinganlagen, vor allem im Bereich E-Schrott- und Kühlschrankrecycling.

Dërgoni kërkesën për UNTHA Recyclingtechnik GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave