Profili i Dealer

M-Technology

M-Technology


Herr Radek Cervinka

Pod Vinohrady 1580
68401 Slavkov u Brna

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego

kontakte të tjera

Herr Radek Cervinka

Gjuhë: Deutsch, Englisch


Händler mit den Metalbearbeitungsmaschinen in CZ.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3653420.jpg
Astec CDH-3
Work-table dimension : 500×360 mm Work tank inside dimension (width × depth) : 820×550 mm Table moving distance : 300×200 mm Maximum Load weight of the work : cc. 200 kg The diameter of the el... më shumë »
3653323.jpg
gërshërë të mëdha profilit Muhr und Bender HIW 550/510
Maximum cutting thickness: 20 mm combined maximum shear cutting length: 350 mm max stroke sequence: 42 1/min Maximum punching diameter: 30 mm throat depth: 510 mm capacity: 55 t Dal2isl Shpallja ë... më shumë »
3512751.jpg
Die-machine Haco PUNCHMASTER 310
CNC Sterung: TPC 50 graphics Axes: X 1270 mm Y = = 1050 mm Maximum sheet weight 80 kg Maximum sheet thickness: 8.0 mm Positioning speed: 50 m / min = X Y = 50 m / min Precision: Programming: 0.0... më shumë »
Dërgoni kërkesën për M-Technology

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3653420.jpg
Astec CDH-3
Work-table dimension : 500×360 mm Work tank inside dimension (width × depth) : 820×550 mm Table moving distance : 300×200 mm Maximum Load weight of the work : cc. 200 kg The diameter of the el... më shumë »
3653323.jpg
gërshërë të mëdha profilit Muhr und Bender HIW 550/510
Maximum cutting thickness: 20 mm combined maximum shear cutting length: 350 mm max stroke sequence: 42 1/min Maximum punching diameter: 30 mm throat depth: 510 mm capacity: 55 t Dal2isl Shpallja ë... më shumë »
3512751.jpg
Die-machine Haco PUNCHMASTER 310
CNC Sterung: TPC 50 graphics Axes: X 1270 mm Y = = 1050 mm Maximum sheet weight 80 kg Maximum sheet thickness: 8.0 mm Positioning speed: 50 m / min = X Y = 50 m / min Precision: Programming: 0.0... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave