Profili i Dealer

JB - Maschinen - Vertriebs - GmbH

JB - Maschinen - Vertriebs - GmbH


Herr Albert Jakob

Wiesmühle 24
96342 Stockheim OT Reitsch

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Die Firma JB–Maschinen–Vertriebs-GmbH wurde im Jahre 1988 gegründet und liefert seit über 20 Jahren gebrauchte und neue Sägewerksmaschinen sowie Holzbearbeitungsmaschinen ins In- und Ausland mit einer zuverlässigen Beratung.
In unserem Betrieb in 96523 Eschenthal-Georgshütte 33-35 verfügen wir über ca. 1000 qm Lagerhaltung mit Werkstatt.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3566909.jpg
automatik Paul PUSH_CUT_CX 206
PAUL-Optimierungskappse type PUSH_CUT_CX 206 BJ. 2003 Cutting width of 440 mm, cutting height of 200 mm, Saw blade diameter of 700 mm Input length of up to 6,300 mm Main motor 7,5 kW Baodn0nsn7 ... më shumë »
3566880.jpg
ngrohës të ajrit Kampmann / Happel Top 4000
Air heaters top 4000 Kampmann and Happel Baodff2pja technical data see nameplate Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3249887.jpg
Band, porta & Kreissaegenschaerfmaschine Vollmer CnH
Vollmer-band, gate & Kreissaegenschaerfmaschine Type CnH, 1958, M. No. 523 No recording devices 7r073xmc9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë... më shumë »
Dërgoni kërkesën për JB - Maschinen - Vertriebs - GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3566909.jpg
automatik Paul PUSH_CUT_CX 206
PAUL-Optimierungskappse type PUSH_CUT_CX 206 BJ. 2003 Cutting width of 440 mm, cutting height of 200 mm, Saw blade diameter of 700 mm Input length of up to 6,300 mm Baodn0nsn7 Main motor 7,5 kW Program slide swivel Workpiec ...
3566880.jpg
ngrohës të ajrit Kampmann / Happel Top 4000
Air heaters top 4000 Kampmann and Happel technical data see nameplate Baodff2pja Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3249887.jpg
Band, porta & Kreissaegenschaerfmaschine Vollmer CnH
Vollmer-band, gate & Kreissaegenschaerfmaschine 7r073xmc9 Type CnH, 1958, M. No. 523 No recording devices Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3249808.jpg
Round druri klasifikim best.aus linjë: Springer
Springer-Rundholzsortierliene best.aus: Roundwood originating station with separation 7r0glkpuq Run with 2 circular saws for cutting up to 5 m right saw 1 m movable saw left fixed for round wood v. 15 - 40/60 cm diameter Sor ...
1595521.jpg
vakum Druckimprägnieranlage Scholz
Scholz boiler vacuum pressure impregnation system fully automatic, built in 1980, with liquid Capacity 14 bar, pump Mint Length 12.50 m, diameter 1.60 m with control and track layout Lb2yb Shpallja është përkthyer automat ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave