Profili i Dealer

Werkzeugmaschinenhandel Dieter Biesz GmbH

Werkzeugmaschinenhandel Dieter Biesz GmbH


Herr Jürgen Biesz

Ruhrstraße 7
71679 Asperg

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Handel mit gebrauchten Werkzeugmaschinen im In- und Ausland seit 1988

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3824460.jpg
ALLMATIC HD 125
Bczccanckm më shumë »
3824400.jpg
Karstens ASA 500
Bczbqegqyq më shumë »
3824393.jpg
Nagel BH30-480A/I
Dvhszmj më shumë »
Dërgoni kërkesën për Werkzeugmaschinenhandel Dieter Biesz GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3824460.jpg
ALLMATIC HD 125
Bczccanckm
3807275.jpg
vrimë të thellë makine shpimit TBT Tiefbohrtechnik T30-1000 KTN/NC
Fabr. TBT / DRILLING Type KTN/NC T30-1000 1986. Control: EST Z axis - drilling = 1000 mm Y axis - vertical movement = 310 mm X axis - transversal movement = 800 mm Dividing, pneumatically controlled Core bore diameter ...
3806373.jpg
Makinë pastrimi dhe degreasing REK Fluidcleaner 1500/2
1 cleaning and degreasing machine (full vacuum) Fabr. MEK Type FC 1500/2 1995. incl. loading / unloading belt and 13 cleaning baskets Basket size 450 x 300 x 200 mm Dpi0xjf maximum basket weight 50 kg How it works:-close ...
3805145.jpg
Cilindrike bluarje Machine Kellenberger UR 175-600
1 cylindrical grinding machine Fabr. Kellenberger Type UR 175-600 1977. Bp7ofqsz with band filter and clamping pliers set Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3804259.jpg
CNC Precision bluarje Machine ELB BRILLANT B12 Unicon
1 CNC precision flat grinding machine with vertical grinding device Fabr. ELB Type brilliant B12 Unicon BJ. 1991 Procedures: 1200 x 500 x 400 mm Unicon CNC control Band filter system Vertical grinding spindle Honing diamon ...
3744701.jpg
Qendra e përpunimit vertikal (4.Achse) Stama MC 325/S
Stama MC325 / S BJ. 1996 4th axis dividing head X 500 Y 300 Z 320 with pallet changer WZW 36-fach Control Siemens 840 d Chip conveyor, coolant reservoir Ndor7 SK40 speed 12000 RPM Shpallja është përkthyer automatiki ...
3740458.jpg
makine ingranazh bluarje Präwema SynchroForm SFSL2-1
1 gear milling machine Fabr. Präwema Type SynchroForm SFSL2-1 BJ. 2008 Siemens Sinumerik 840 D control with chip conveyor without workpiece mounting Bcatxo0rbk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e p ...
3740429.jpg
makina derdhur injeksion Klöckner-Ferromatik Desma FX 30
1 injection molding machine Fabr. Klöckner Ferromatik Desma Type FX 30 Bcato0in3n 1993. Control FXT IQT 4 Suction power: 300 kN Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur ...
3740422.jpg
shtypi hidraulike Dunkes HZ 63
1 hydraulic press Fabr. Type of Dunkes HZ 63 1997. Gvmaqg Force of pressure: 63 tons the machine is already designed to transport! Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhu ...
3740397.jpg
Wire EDM Machine Sodick EPOC-300 / FS-G3A
1 wire EDM machine Fabr. Sodick EPOC-300 type 1986. Control Sodick mark XI with accessories Bcatfjcz2n Machine comes with all covers, is ready for transport. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e për ...
3702910.jpg
Universal frezë Deckel FP 4A
1 universal milling machine Fabr. Lid Type FP 4A Bbvwbjfe28 1986. Contour 2 control Tool holder: SK 40 Tilt, Pan, round table Folding head, holder Electronic Handwheel + manual handwheels Shpallja është përkthyer auto ...
3677459.jpg
Diafragma Chuck radiale - aksiale SMW Autoblok D260 Kombi
1 diaphragm Chuck Fabr. SMW Autoblok Type Combi D260 2005. We have different models in stock! Bbojajpset Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3584290.jpg
Hapësira e montimit Metzler MMS 1
1 tool / installation space Fabr. Metzler Type MMS1 Batfjyslrc BJ. 2007 Dimensions (l, w, h): 4400 x 1600 x 2550 mm very good condition with rotating Assembly car (3 units) Compressed-air connections, sockets, lamps NOT ...
3392688.jpg
Digital Printing Sistemit Atlantic Zeiser FER-400-KA-200
1 digital pressure system Fabr. Atlantic Zeiser Type FER-400-KA-200 82m27kpfq 2012. Digital printing plant for the production of high-quality precision multi color prints on metal surfaces. -thermohaertendes digital pri ...
3243036.jpg
Qendra e përpunimit 5 + 1 aks Stama MC 526/M
Control: Siemens 840 D Traverse path X [mm]: 520 Stroke [mm] Y: 400 Stroke Z [mm]: 360 Milling: spindle Speed 15,000 rpm Tool holder HSK-63 4-5 NC-axis: Rotation angle of 360 ° Swing angle 120 ° 6 NC axis Clampin ...
2186717.jpg
furrë gramafon BBC QEPK 4,5.3.4,8.53
1 turntable oven Fabr. BBC type QEPG 4,5.3.4,8.53 Bj. 1977 fully functional, good condition! Power: 53 KW nominal temperature: 1000 C T3nmqpss7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ket ...
799800.jpg
Spiralkegelradfräsmaschine Klingelnberg AFK 201 und AFK 153
1 box change gears for Klingelnberg AFK AFK 201 and 153 Xi27pmry Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
21 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave