Profili i Dealer

IJZERON Machinehandel

IJZERON Machinehandel


Herr Ronald van Eldik

Kosmonaut 16
3824MK Amersfoort

Holandë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


IJZERON Machines is for 20 years a specialist in metallworking machinery. Whe buy and sell used and new machinery and complete company's

IJZERON Maschinen ist ihre partner fur werkzeugmaschinen. Wir kaufen und verkaufen einzeln maschinen und betriebs-iventare.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3692629.jpg
Frenues elektrik servo elektrik Safan SMK-K 50-2550 TS1
Bbswjj3ugv Pressure: 50 tons Bendinglength: 2550 mm Cnc: Y,X,X1,R,Z1,Z2 axes Closing table më shumë »
3692595.jpg
Pressbrake Cnc vetëm 820 turnhours Safan SMK-L TS1
Pressure: 50 Tons Bendinglength; 2550MM 08lsie7t Cnc Y,X axes Touch screen Servo electric Only 820 running hours më shumë »
Dërgoni kërkesën për IJZERON Machinehandel

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3692629.jpg
Frenues elektrik servo elektrik Safan SMK-K 50-2550 TS1
Bbswjj3ugv Pressure: 50 tons Bendinglength: 2550 mm Cnc: Y,X,X1,R,Z1,Z2 axes Closing table më shumë »
3692595.jpg
Pressbrake Cnc vetëm 820 turnhours Safan SMK-L TS1
Pressure: 50 Tons Bendinglength; 2550MM 08lsie7t Cnc Y,X axes Touch screen Servo electric Only 820 running hours më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave