Profili i Dealer

Hopfner Maschinen GmbH

Hopfner Maschinen GmbH


Herr Martin Hopfner

Kellaweg 16
6858 Schwarzach

Austri


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr Martin Hopfner

Gjuhë: Deutsch


Die Fa. Hopfner hat sich spezialisiert auf den Handel von Holzbearbeitungsmaschinen für das Handwerk.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Hopfner Maschinen GmbH është një tregtar i besuar
Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker


Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim.

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.
Sigurisht që të ndodhë gjithsesi gjatë dallimet e procesit të blerjes të opinionit. Machineseeker dhe Thorsten Muschler GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet e aktiv Maschinensucher ose Machineseeker blerës apo shitës.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

Ofertat tona të lartë
3743579.jpg
ngjitje të qëndrojë Schöberl VST
Clamping length 3000 mm Clamping height 1900 mm Bcbqztahw2 6 press cylinder Heating ruler 3500 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3743573.jpg
gisht thërrmohet Schelling EFR
Milling 30 mm RPM 3000/4500/6000/9000 RPM Shaper fence with cast iron baking Roller table - folding Überschiebeplatte get Zein release Feed continuously with FU Fk3d88v Shpallja është përkt... më shumë »
3743570.jpg
Gjatë Belt Sander Wesetslintner BSM250
Engine power of 3 kW (4PS) Strap length: 6800 mm Band width 150 mm Belt speed 22 m / sec Bcbqw7fvcs Table size 2500 x 900 mm Electric height adjustment Sanding pad 320 x 145 mm Weight 450 kg ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Hopfner Maschinen GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3743579.jpg
ngjitje të qëndrojë Schöberl VST
Clamping length 3000 mm Clamping height 1900 mm Bcbqztahw2 6 press cylinder Heating ruler 3500 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3743573.jpg
gisht thërrmohet Schelling EFR
Milling 30 mm RPM 3000/4500/6000/9000 RPM Shaper fence with cast iron baking Fk3d88v Roller table - folding Überschiebeplatte get Zein release Feed continuously with FU Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa ga ...
3743570.jpg
Gjatë Belt Sander Wesetslintner BSM250
Engine power of 3 kW (4PS) Strap length: 6800 mm Band width 150 mm Bcbqw7fvcs Belt speed 22 m / sec Table size 2500 x 900 mm Electric height adjustment Sanding pad 320 x 145 mm Weight 450 kg Right - and left-hand rotati ...
3743567.jpg
edge makinë lëmues Langzauner LZK-S
Table size 1700 x 350 mm Rear table size 750 x 300 mm RADIUS grinding table 400 x 200 mm Sanding belt dimensions 3000 x 200 mm Belt speed 20 m/sec Engine power of 3 kW (4PS) Table swivel 45° Suction connection 120/80 Vene ...
3743560.jpg
edge makinë lëmues Felder FS900
Table size 1440 x 220 mm Bcbqt7z30i Sanding belt dimensions 2200 x 150 mm Band wheels 80/160 mm Table height 150 mm 2 tape speeds 8/11 m/sec Motor power up to 3 kW Table swivel 45° Extraction adapter 120 mm Veneer edge ...
3743389.jpg
Slot Machine mërzitshëm SIPA
Table size 560 x 300 mm Route x 220 mm Bcbpa9a0y7 Route Y: 150 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3743385.jpg
Kthyeshëm gisht frezë Bäuerle SFM200
Table size 1100 x 900 mm Rpm: 3000/4500/6000/9000/12000 RPM Motor power kW 5/6 maximum height adjustment Swivel up to 45 ° Suction connection 120/120 Table height 900 mm Weight 800 kg Feed WEGOMA / 38-3 rolls Carriage ...
3743380.jpg
Slot Machine mërzitshëm Schelling BM-2
Table size 660 x 330 mm Rpm: 3000/6000 RPM Motor power kW 0,37/0,55 Bcbo8jgieu Cross traverse 300 mm Depth 150 mm Height 170 mm Table height 880 mm Weight 280 kg Get Zein tensioner Chassis Stop flap extension div. dr ...
3736007.jpg
mprehje makine Vollmer CnHV
Sharpening machine for saw blades (Gate) Bb9ki8y90h Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3736002.jpg
shiritat rul Graule unbekannt
Roller conveyor installation side left 6.5 m with stops on Handwheel Roller mounted at right 8 m with stops on Handwheel in the sales order Wulwc Available from KW26-2018 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa g ...
3667028.jpg
Wide-rrip Sander Bütfering AWS 2K
Grinding width: 1350 mm 1st unit - rubber roller 2nd unit - sanding pad - Luftschleifschuh usage control Cleaning brush Carpet in good condition Bblh2twvsu Connected load: 56 A Shpallja është përkthyer automatikisht ...
3657192.jpg
Machines PLANËZIMIT Koelle HK63
Planing width 630 mm 2q2y9i Table length ~ 2000 mm Clearance height 220 mm Motor output 5.5 kW Knives shaft - Strip blades 2pcs Steel rollers Suction pipe for fixed width and set off Aigner help stop Shpallja është për ...
3399372.jpg
Merrni tensionues Zein / çikrik
Get Zein tensioner/eccentric clamp Vr3mwm Slot boring machine etc. incl. stand wave 30 mm incl. cross section with clamping handles Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë nd ...
3399367.jpg
Merrni tensionues Zein / çikrik
Get Zein tensioner/eccentric clamp Slot boring machine etc. incl. stand wave 30 mm incl. cross section with clamping handles 87lcnhxch Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë n ...
3273748.jpg
Sharrat disk SCM S300W
Car length: 3000 mm Cutting width: 1250 mm Motor: 4 kW Cutting height: approx. 95 mm Swivel: 0-45 ° Speed: 4000 RPM Weight: 600 kg 7yzfa9nqu Scoring unit: 9200 RPM Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabim ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave